MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Porter-Cable  (1)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
29,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

Elektriniai įrankiai yra elementai, papildantys kasdienį statybą ir nedidelį remontą. Kiekviena auksinė rankena ir statybų įmonė yra aprūpinta skirtingais elektriniais įrankiais. Dėl padidėjusio naudojimo intensyvumo pirmasis elementas, dėl kurio kenčia, yra akumuliatorius. „ Porter-Cable prietaisų akumuliatoriai pasižymi dideliu efektyvumu, tačiau jie taip pat neatlaiko intensyvaus kasdienio naudojimo. Toliau pateikiame „ Porter-Cable elektrinių įrankių baterijas, kurios jūsų prietaisams greitai suteikia gyvybę. Pakeisdami elektriniuose įrankiuose esančias baterijas, galėsite jas atkurti dirbdami mažesnėmis sąnaudomis, o tai lems greitesnį ir efektyvesnį darbą.

Specialiai pritaikytos parinktys

Mūsų parduotuvė „Battery World“ siūlo platų akumuliatorių, skirtų rankdarbiams skirtiems elektriniams įrankiams, asortimentą, kuris greitai tiks tiek jums, tiek jūsų įrangai. Visoms baterijoms suteikiamas garantinis laikotarpis, todėl mūsų klientai žino, kad perka aukštos kokybės sprendimus, kurie efektyviai veikia ilgą laiką.

Geriausi variantai

Mūsų parduotuvė „Battery World“ suteikia prieigą prie daugybės „ Porter-Cable įrankių akumuliatorių variantų, kurie greitai atitiks jūsų poreikius, pageidavimus ir biudžetą. Aukšta elementų kokybė yra garantija, kad nusipirktos baterijos jus veiks efektyviai ilgą laiką ir užtikrins tinkamą komfortą ir tinkamą darbo kokybę. Mūsų pasiūlyme yra tik specialiai parinktos baterijos „ Porter-Cable elektriniams įrankiams, atitinkančios šiuolaikinių vartotojų reikalavimus. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite akumuliatoriaus variantą, pritaikytą jūsų poreikiams.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK