Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Tablečių įkrovikliai (1)

Planšetinių kompiuterių įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Netzteil / Ladegerät für Tablette Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
22,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Planšetinių kompiuterių įkroviklis yra elementas, kurį ypač veikia mechaniniai pažeidimai. Daugelį jų sukelia netinkamas elgesys. Įkroviklis yra kažkas, kas ten yra, ir tol, kol jis veikia, nėra jokių problemų. Tačiau jei įkroviklis sugenda, pvz., Kraunasi tik „specialioje“ padėtyje, pats laikas jį pakeisti. Planšetinis kompiuteris yra mobilus įrenginys , naudojamas tiek pramogoms, tiek darbui. Tai puikus priedas artimesnėms ir ilgesnėms kelionėms, kad galėtumėte paimti už rankos ir sutelkti dėmesį į ką nors kitą, išskyrus mirksinčius kilometrus už lango. Nepaisant paties planšetinio kompiuterio priežiūros, dažnai pamirštami šoniniai aksesuarai, dėl kurių kenčia planšetinio kompiuterio įkroviklis. Naujo planšetinio kompiuterio įkroviklio pirkimas nėra didelė investicija . Tai leidžia palaikyti prietaisą tinkamoje energetinėje būsenoje be nereikalingų laido manevrų ir nuolatinių žvilgsnių į planšetinį kompiuterį, kad būtų užtikrintas jo įkrovimas. Svarbiausias dalykas renkantis planšetinį kompiuterio įkroviklį - pasirinkti maitinimo šaltinį su tinkamais įtampos ir srovės parametrais. Tik visiškai suderinamas įkroviklis aprūpina įrenginį stabiliu maitinimo šaltiniu ir daro didelę įtaką akumuliatoriaus veikimo laikui. Įjungta

visi planšetinių kompiuterių įkrovikliai

Savo pasiūlyme siūlome 24 mėnesių garantiją. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka aukštos kokybės sprendimus, kuriuos ilgą laiką gali efektyviai naudoti. Norėdami rasti tinkamą įkroviklio variantą, tiesiog įveskite savo įrenginio modelį paieškos variklyje puslapio viršuje arba pasirinkite iš žemiau pateiktų modelių.

Įkroviklių pritaikymas planšetiniam kompiuteriui

Naujo planšetinio kompiuterio įkroviklio pirkimas yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką. Tinkamai pritaikytas planšetinio kompiuterio maitinimo adapteris gali prailginti akumuliatoriaus veikimo laiką ir atidėti kitų aparatūros komponentų pakeitimą. Žemiau pateikiame platų planšetinių kompiuterių įkroviklių asortimentą, kuris greitai patenkina individualius vartotojų ir įrenginių poreikius. Dėl negalėjimo įkrauti prietaiso jis tampa nenaudingas. Daugelis žmonių neįsivaizduoja kasdienio gyvenimo be planšetinio kompiuterio. Išjungus šią parinktį, dienos veikla bus dezorganizuota ir tai paveiks kasdienį komfortą. Naujasis planšetinių kompiuterių įkroviklis nekainuos daug, todėl galėsite įkrauti savo įrenginius efektyviai ir be šalutinių poveikių. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.