Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Hilti (7)

Akumuliatoriai „ Hilti belaidžiams atsuktuvams

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
41,95 €
talpa: 3.3Ah
įtampa: 24V
Prekės kodas: PT243
74,95 €
talpa: 2Ah
įtampa: 9.6V
Prekės kodas: PT244
24,95 €
talpa: 3.3Ah
įtampa: 9.6V
Prekės kodas: PT79
34,95 €
Į krepšelį
52,95 €
Į krepšelį
Bestseller
89,95 €
Į krepšelį
talpa: 3Ah
įtampa: 21.6V
Prekės kodas: PT242
65,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 7 iš 7 elementų
Belaidis atsuktuvas yra vienas iš pagrindinių prietaisų namų dirbtuvių įrangoje. Be jų dažnai neįmanoma atlikti (visiško) remonto, taip pat kapitalinio ir smulkaus remonto. Hilti yra efektyvių elektrinių įrankių, kurie vis dažniau randami šiuolaikinių vartotojų lentynose, gamintojas. Hilti jau keletą metų siūlo individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus, kurie greitai prisitaiko prie individualių poreikių, pageidavimų ir finansinių galimybių. Belaidis atsuktuvas „ Hilti yra investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką ir suteikia galimybę greitai atlikti reikiamus darbus. Nepaisant didelio našumo, „ Hilti atsuktuvas taip pat yra atsparus dilimui, nes dažnai naudojamas. Jei prietaisas sugedęs, dažniausiai tai įvyksta dėl akumuliatoriaus. Atsitiktiniai „ Hilti atsuktuvo akumuliatoriaus pakeitimai užtikrina optimalų jūsų įrankių lygį. Atsuktuvas, kuris nevisiškai atlieka savo funkciją, per daug nepadeda atliekant darbą ir net jį blokuoja. Tuomet sunku praleisti prastovas, todėl Hilti atsuktuve retkarčiais keičiami tokie svarbūs elementai kaip akumuliatoriai ir įkraunamos baterijos.

Aukščiausia pakaitalų kokybė

Battery Empire siūlo platų akumuliatorių asortimentą „ Green Cell Hilti atsuktuvams. Green Cell yra kokybė , kurią galima greitai pajusti atliekant technologinį šuolį ir greitą prietaisų grąžinimą į visapusišką, energingą funkcionalumą. Tokie elementai, kaip „ Hilti akumuliatorių pakuotė, naudojant įrenginį, dažnai yra atstumiami. Tačiau paaiškės, kad pakeitimo klausimas bus nustumtas į kitą ribą greičiau nei vėliau - pačiu netinkamiausiu metu. Nepakankamai išsivysčiusi baterija negalės įveikti priežiūros potvynio. Rezultatas yra daugybė trumpesnių ir ilgesnių prastovų, kurios neleidžia baigti darbo. Pakeisdami įkraunamas baterijas ar baterijas „ Hilti , lengvai Hilti šių problemų ir daugelio antrinių problemų. „ Battery Empire asortimente turime aukštos kokybės Green Cell akumuliatorius, kurie užtikrina ilgą veikimo laiką vienu įkrovimu ir puikų pritaikymą „ Hilti elektrinių įrankių modeliui.

Green Cell šiuolaikiniams klientams

Baterijos ir įkraunamos baterijos Hilti atsuktuvai iš Green Cell pasižymi savo aukštos kokybės, mažo gedimo koeficientas ir tiksli darbo kokybė, kad atitiktų Hilti atsuktuvo modelį. „ Green Cell akumuliatorių pakuotė yra investicija, suteikianti daugialypių pranašumų . Kiekvienam gaminiui suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis ir 30 dienų grąžinimo laikotarpis. Mūsų specialiai parinktas ir nuolat augantis asortimentas skirtas klientams pasiūlyti tik geriausius sprendimus, kurie puikiai derina našumą, ilgaamžiškumą ir kainos bei kokybės santykį.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK