Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Hilti (2)

Akumuliatoriai „ Hilti belaidžiams atsuktuvams

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
talpa: 3.3Ah
Įtampa: 9.6V
Prekės kodas: PT79
38,95 €
Į krepšelį
talpa: 2Ah
Įtampa: 9.6V
Prekės kodas: PT244
24,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Belaidis atsuktuvas yra vienas iš pagrindinių prietaisų namų dirbtuvių įrangoje. Be jų dažnai neįmanoma atlikti (visiško) remonto, taip pat kapitalinio ir smulkaus remonto. Hilti yra efektyvių elektrinių įrankių, kurie vis dažniau randami šiuolaikinių vartotojų lentynose, gamintojas. Hilti jau keletą metų siūlo individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus, kurie greitai prisitaiko prie individualių poreikių, pageidavimų ir finansinių galimybių. Belaidis atsuktuvas „ Hilti yra investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką ir suteikia galimybę greitai atlikti reikiamus darbus. Nepaisant didelio našumo, „ Hilti atsuktuvas taip pat yra atsparus dilimui, nes dažnai naudojamas. Jei prietaisas sugedęs, dažniausiai tai įvyksta dėl akumuliatoriaus. Atsitiktiniai „ Hilti atsuktuvo akumuliatoriaus pakeitimai užtikrina optimalų jūsų įrankių lygį. Atsuktuvas, kuris nevisiškai atlieka savo funkciją, per daug nepadeda atliekant darbą ir net jį blokuoja. Tuomet sunku praleisti prastovas, todėl Hilti atsuktuve retkarčiais keičiami tokie svarbūs elementai kaip akumuliatoriai ir įkraunamos baterijos.

Aukščiausia pakaitalų kokybė

Battery Empire siūlo platų akumuliatorių asortimentą „ Green Cell Hilti atsuktuvams. Green Cell yra kokybė , kurią galima greitai pajusti atliekant technologinį šuolį ir greitą prietaisų grąžinimą į visapusišką, energingą funkcionalumą. Tokie elementai, kaip „ Hilti akumuliatorių pakuotė, naudojant įrenginį, dažnai yra atstumiami. Tačiau paaiškės, kad pakeitimo klausimas bus nustumtas į kitą ribą greičiau nei vėliau - pačiu netinkamiausiu metu. Nepakankamai išsivysčiusi baterija negalės įveikti priežiūros potvynio. Rezultatas yra daugybė trumpesnių ir ilgesnių prastovų, kurios neleidžia baigti darbo. Pakeisdami įkraunamas baterijas ar baterijas „ Hilti , lengvai Hilti šių problemų ir daugelio antrinių problemų. „ Battery Empire asortimente turime aukštos kokybės Green Cell akumuliatorius, kurie užtikrina ilgą veikimo laiką vienu įkrovimu ir puikų pritaikymą „ Hilti elektrinių įrankių modeliui.

Green Cell šiuolaikiniams klientams

Baterijos ir įkraunamos baterijos Hilti atsuktuvai iš Green Cell pasižymi savo aukštos kokybės, mažo gedimo koeficientas ir tiksli darbo kokybė, kad atitiktų Hilti atsuktuvo modelį. „ Green Cell akumuliatorių pakuotė yra investicija, suteikianti daugialypių pranašumų . Kiekvienam gaminiui suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis ir 30 dienų grąžinimo laikotarpis. Mūsų specialiai parinktas ir nuolat augantis asortimentas skirtas klientams pasiūlyti tik geriausius sprendimus, kurie puikiai derina našumą, ilgaamžiškumą ir kainos bei kokybės santykį.