MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Craftsman  (2)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
talpa: 2Ah
Įtampa: 19.2V
Prekės kodas: PT178
30,95 €
Į krepšelį
talpa: 3Ah
Įtampa: 19.2V
Prekės kodas: PT179
34,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų

Elektriniai įrankiai yra dažniausiai naudojami įvairių specialių įrenginių rinkiniai, skirti atlikti tam tikrus statybos ir remonto darbus. Tiek specialistai, tiek naminės auksinės rankenos turi bent vieną elektrinį įrankį. Aukštos kokybės įrankiai yra kokybiško darbo ir greito priimtų tikslų įgyvendinimo pagrindas. „Artisan“ elektriniai įrankiai yra viena iš dažniausiai pasirenkamų variantų šiuolaikiniams vartotojams. Jie pasižymi dideliu našumu ir patvarumu kasdieniniam naudojimui. Tačiau net amatininkai negali atsispirti nuolatiniam naudojimui darbe. Laikui bėgant, elektrinių įrankių akumuliatoriai pradeda gesti, o tai yra susiję su produktyvumo ir atliktų užduočių kokybės sumažėjimu. Baterijos pakeitimas „ Craftsman įrenginiuose leidžia greitai įkvėpti savo prietaisams naujos energijos ir grįžti į normalų normalumą. Keisti akumuliatorius rankdarbiams skirtuose elektriniuose įrankiuose yra daug ekonomiškiau, nei bandyti įsigyti naujos įrangos.

Pasirinktos geriausios parinktys

Mūsų parduotuvė „Battery World“ siūlo platų akumuliatorių, skirtų rankdarbiams skirtiems elektriniams įrankiams, asortimentą, kuris greitai tiks tiek jums, tiek jūsų įrangai. Visoms baterijoms suteikiamas garantinis laikotarpis, todėl mūsų klientai žino, kad perka aukštos kokybės sprendimus, kurie efektyviai veikia ilgą laiką.

Geriausi variantai

Mes stengiamės nuolat atnaujinti savo pasiūlymą ir geriau jį pritaikyti klientų poreikiams. Pirkdami „ Craftsman įrankio akumuliatorių, esate tikri, kad darote investiciją, kuri atsipirks tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK