Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Mobiliųjų telefonų baterijos (1)

mobiliojo telefono baterija

Mobilieji telefonai gali dirbti su originalia baterija kelias dienas, tačiau laikui bėgant baterija išsikrauna ir darbo laikas sutrumpėja. Šią bateriją reikia pakeisti nauja. Kokią

mobiliojo telefono bateriją

pasirinkti ir pirkti? Svarbu akumuliatoriaus talpa ir kokybė. Mes siūlome aukštos kokybės „Green Cell®“ baterijas, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir yra pritaikytos atitinkamam modeliui.
Pasirinkite kategorijos:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui?

Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima padaryti per kelias akimirkas, naudojant šiuos du būdus:
1. Telefono modelio specifikacija Telefono modelį dažniausiai galima rasti įrenginyje. Perskaičius ir į parduotuvės paieškos sistemą įvedus modelį, pasirodys tinkama baterija. pvz., iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Akumuliatoriaus kodas Taip pat galite ieškoti akumuliatoriaus įvesdami jo kodą – jį rasite akumuliatoriaus vidinėje pusėje. Tiesiog įveskite atitinkamą kodą ir mūsų paieškos sistema parodys jums reikiamus produktus! pvz., BM39 / BS-01/ A1457 Taip pat rekomenduojame perskaityti vadovą mūsų tinklaraštyje: Kaip išsirinkti mobiliojo telefono bateriją?


Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?

Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.


Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje....

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!


Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos....

Kaip prailginti mobiliojo telefono baterijos veikimo laiką?

Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1. Neišsikraukite akumuliatoriaus iki 0!
Mūsų telefono baterijai, vadinamai baterija, tai nepatinka. Taigi nelaukite, kol pasirodys įspėjimas apie išsikrovusią bateriją. Kai akumuliatoriaus lygis nukrenta žemiau 40%, telefoną patartina prijungti prie įkroviklio.
2. Dažnai prijunkite mobilųjį telefoną prie įkroviklio.
Šiuolaikinės ličio jonų baterijos neturi atminties efekto. Todėl dažnas įkrovimas teigiamai veikia jų veikimą. Ekspertų teigimu, geriausia pasiekti 80-90% įkrovos būseną.
3. Venkite ekstremalių temperatūrų
Mobiliųjų telefonų baterijos yra šiek tiek panašios į jų naudotojus – geriausiai jaučiasi esant vidutinei temperatūrai. Jei telefoną paliksite tiesioginiuose saulės spinduliuose arba karštame automobilyje, baterijos veikimo laikas gali žymiai sutrumpėti. Taip pat gera idėja apsaugoti telefoną nuo šalčio.


Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1....
Hand Akku für LG G3 BL-53YH
talpa: 3000 mAh
Įtampa: 3.8V
Prekės kodas: BP46
14,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Mobilieji telefonai įėjo į mūsų gyvenimą kiekvieną dieną. Išmaniųjų telefonų naudojimo dažnis ir intensyvumas , taigi ir dažnas jų įkrovimas, leidžia mums labai greitai naudoti akumuliatorių išsikrovimo ciklus, o jų darbo laikas kas mėnesį trumpėja. Atliekant kitą veiksmą paaiškėja, kad akumuliatoriaus įkrovimo kartą per dieną nepakanka, nes mūsų telefoną galima išsikrauti dar greičiau. Tuomet ateina mintis akumuliatorių pakeisti nauju.

Baterijos išmaniesiems telefonams

„ Green Cell prekės ženklo siūlomos telefonų ir išmaniųjų telefonų baterijos yra lygiavertės originalioms mūsų telefonų baterijoms. Šios aukštos kokybės baterijos sėkmingai pakeis originalias įkraunamas baterijas ir, svarbiausia, prailgins mūsų telefonų tarnavimo laiką. Pakeiskite panaudotą akumuliatorių nauja „ Green Cell baterija ir vėl visiškai naudokite savo mobilųjį telefoną. „ Battery Empire rasite įvairių gamintojų mobiliųjų telefonų baterijas, suderinamas su daugeliu populiarių modelių. Visos baterijos, turinčios „ Green Cell logotipą, užtikrina saugų, efektyvų ir be problemų veikiantį jūsų išmanųjį telefoną. Išmanieji telefonai yra visur aplink mus. Įsitikinkite, kad jie ilgiau tarnaus nusipirkę Green Cell akumuliatorių . Mūsų išmaniųjų telefonų baterijos atitinka originalias baterijas, todėl jūs galite jas naudoti be jokių problemų. Raskite savo

Išmaniojo telefono baterija

atlikę paiešką pagal gamintoją arba aukščiau esančiame paieškos variklyje įveskite savo telefono ar akumuliatoriaus modelį.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK