Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Lenovo (3)

Lenovo mobiliųjų telefonų baterijos

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Starter das Handy nachdem Austausch der Batterie neu?

Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb eines Handys. Das Mobiltelefon wird nicht auf die Werkseinstellungen zurückgesetzt, so dass man sich keine Sorgen um den Verlust der Daten machen muss.


Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb...
Green Cell ® Handy Akku BL259 für Lenovo K3 K5 K5 Plus C2 Lemon 3
Akku BL267 für Lenovo Vibe K6
Green Cell BL270 baterija skirta Lenovo K6 Note / K6 Power
talpa: 2700 mAh
įtampa: 3.8V
Prekės kodas: BP69
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 3000 mAh
įtampa: 3.8V
Prekės kodas: BP99
12,95 €
Į krepšelį
talpa: 3920 mAh
įtampa: 3.85V
Prekės kodas: BP145
16,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Išmanusis telefonas yra kasdienio verslo gyvenimo priedas, be kurio neįmanoma tinkamai veikti. Šiuolaikiniai vartotojai yra įpratę, kad po ranka yra visas pasaulis . Todėl šiuolaikiniai telefonai kasdien naudojami dažniau nei seni kolegos, kurie buvo naudojami tik skambinti ir priimti skambučius. Šiandien visi nori (ir turi) galimybę užfiksuoti svarbius savo gyvenimo momentus ir pasidalinti jais su platesne auditorija, pateikdami įvairias programas. Dėl šios priežasties telefono baterija veikia greičiau. Iš pradžių, išėmę telefoną iš dėžės, akumuliatorių kelias dienas galėsite laikyti pilnai pakrautą. Laikui bėgant, įkrovimo ciklai tampa dažnesni, o akumuliatoriaus veikimas blogėja. Jokiu būdu jo naudoti negalima, tačiau įmanoma grąžinti telefoną į maitinimo liniją pakeitus akumuliatorių. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo didelį „ Green Cell akumuliatorių, skirtų „ Lenovo telefonams, pasirinkimą. Visos Green Cell

Lenovo akumuliatoriai

yra tobula originalo kopija, nepakenkiant energijos efektyvumui. Rezultatas yra investicija, kuri greitai atsipirks tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu.

„ Lenovo savitarnos Lenovo

Priešingai nei atrodo, išmaniųjų telefonų akumuliatorius gali būti keičiami atskirai be priežiūros. Tai taupo laiką ir pinigus. Aptarnaujant telefoną, dažnai reikėjo praeiti daug kartų ir savaičių, kol nebuvo pristatyta originali dalis, o per tą laiką vartotojui teko susidurti su ne tokiu efektyviu pakeitimas . Nepriklausomi mainai yra procesas, kuris užtrunka nuo kelių iki kelių minučių, o mainų poveikis bus jaučiamas greitai. Green Cell Lenovo akumuliatoriai suteikia greitą energijos šuolį ir geresnių eksploatacinių savybių sugrįžimą. Tai leidžia vartotojui nustoti jaudintis, kai išlipant akumuliatoriaus strypas staigiai nusileidžia iki nulio, ir instinktyviai tikrina, kur yra artimiausia lizdo vieta. Telefono veikimą galima atkurti. Nebūtina iš karto žengti drastiško žingsnio ir perjungti savo išmanųjį telefoną į kitą modelį. Laikui bėgant ši problema daugės. Lenovo yra prekės ženklas, kurį vis dažniau renkasi šiuolaikiškai orientuoti vartotojai. Jis siūlo savo klientams būtent tai, ko jiems reikia visame pasaulyje, ir sklandžiai prisitaiko prie jų norų ir biudžeto. Pakeitę akumuliatorių „ Lenovo , galėsite ilgiau mėgautis „draugu“ telefonu ir nešioti jo ant energijos laido.

Aukštos kokybės baterijos

Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo pritaikytus sprendimus įvairiems „ Lenovo modeliams. Mūsų pasiūlymas yra nuolat atnaujinamas, siekiant geriau patenkinti augančius šiuolaikiškai orientuotų vartotojų poreikius. Jei pakeisite mobiliojo telefono akumuliatorių, tikrai galėsite pasveikinti save sėkmingai. Visoms „ Green Cell Lenovo baterijoms mūsų parduotuvė suteikia 12 mėnesių garantiją visoms „ Lenovo baterijoms. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK