MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Olympus (8)

Olympus fotoaparato akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
Green Cell ® Akku BLH-1 für Olympus OM-D E-M1 Mark 2 7.4V 1900mAh
talpa: 770 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB32
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 900 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB47
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB53
19,95 €
Į krepšelį
talpa: 1050 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB43
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 1900 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB72
29,95 €
Į krepšelį
talpa: 1900 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB72+ADCB26
39,95 €
Į krepšelį
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB82
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 1600 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB83
17,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 8 iš 8 elementų
Laikui bėgant fotoaparatų akumuliatoriai tampa nebereikalingi. Dėl prarasta našumo akumuliatorius praleidžia daugiau laiko prisijungdamas prie įkroviklio ir užtrunka mažiau, kai vėl įstatote jį į fotoaparatą. Atsitiktiniai fotoaparato akumuliatoriaus pakeitimai yra būtini, jei norite išnaudoti visas funkcijas ir įsitikinti, kad niekas neišbėga iš objektyvo, o pati fotoaparatas nesveikina vartotojo tamsiame ekrane. Suprantama, kad padidėja naudojimo dažnumas. Šiandien yra daugiau būdų, kaip užfiksuoti nepakartojamus potyrius, ir kiekvienas nuotraukų mėgėjas nori, kad užfiksuoti prisiminimai būtų kuo aiškesni. Olympus yra vienas iš dažniausiai modernių, išmanančių vartotojų, kurie renkasi kokybės, našumo ir kokybės santykį, prietaisų . Juk „ Olympus taip pat negali atlaikyti laiko, o jo akumuliatoriai, kaip ir kitos įmonės akumuliatoriai, ilgainiui laikosi. Jei pakeisite „ Olympus fotoaparato akumuliatorių, galėsite atnaujinti savo įrangos gyvybę ir ilgiau mėgautis visomis funkcijomis. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų „ Olympus akumuliatorių variantų asortimentą, greitai pritaikomą jūsų individualiems poreikiams. Bet kokiuose

Olympus fotoaparato akumuliatorius

Mūsų parduotuvėje jūs gaunate 12 mėnesių garantiją. Tai suteikia mūsų klientams tikrumo, kad jie priima geriausius sprendimus rinkoje, kad prailgintų savo įrangos tarnavimo laiką.

Galingos „ Olympus fotoaparato baterijos

Olympus ir jo fotoaparatai sudaro ypač didelę gaminių kategoriją. Žemiau rasite specialiai parinktų aukštos kokybės baterijų , kurias galima pritaikyti prie jūsų modelio technologinių poreikių, pasirinkimą. Didelės eksploatacinės savybės ir maža kaina daro „ Olympus akumuliatorius investicijomis, kurios greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Keisdami akumuliatorių, galite būti tikri, kad netinkamu metu jūsų įranga nepateks gedimo ir galėsite be trikdžių išsaugoti prisiminimus objektyve. Mūsų Battery Empire parduotuvėje rasite įvairių akumuliatorių, skirtų įvairiems „ Olympus fotoaparatų modeliams . Mūsų pasiūlymas buvo specialiai parinktas ir nuolat atnaujinamas, kad galėtume geriau prisitaikyti prie individualių klientų poreikių. Visos šios kategorijos baterijos pasižymi dideliu našumu, kuris efektyviai prailgina fotoaparato tarnavimo laiką. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK