Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Stebulė USB-C (5)

Stebulė USB-C

„USB-C Hub“ prijungimo stotelė yra įrankis, leidžiantis maksimaliai išnaudoti savo įrangos galimybes prijungus skirstytuvą su daugybe papildomų prievadų. Jo dėka papildomų įrenginių prijungimas nebus problema, o poreikis teikti pirmenybę tam, kas bus prijungtas, bus praeitis. USB-C koncentratoriaus prijungimo stotyje yra daug skirtingų prievadų, todėl nešiojamojo kompiuterio, kompiuterio ar planšetinio kompiuterio naudojimas taps efektyvesnis.
Rūšiuoti pagal:
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
Privalomas įrenginys, žymiai pagerinantis šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių su USB-C prievadais funkcijas. Naudojant naujus nešiojamuosius kompiuterius, pastebima tendencija apriboti prievadų, kurie iki šiol buvo laikomi būtinais, skaičių. Tokios jungtys kaip USB-A, Ethernet ar atminties kortelių lizdai tapo retenybe. USB-C šakotuvai išsprendžia šią problemą ir leidžia mums laisvai naudotis visais mėgstamais prietaisais, tokiais kaip pelės, klaviatūros ir kiti USB įrenginiai.

USB-C adapteris

Naudodami daugumą USB-C jungčių, per HDMI jungtį savo nešiojamąjį kompiuterį taip pat galite prijungti prie televizoriaus. Tai ypač naudinga senesniems televizorių modeliams, kurie, pavyzdžiui, neleidžia prisijungti per „Smartcast“. Reikėtų pažymėti, kad adapteriai paprastai turi USB-C įvesties jungtį. Pvz., Jei naudojate „MacBook Air“ tik su vienu USB-C prievadu, vis tiek galite įkrauti nešiojamąjį kompiuterį, prijungę šakotuvą. Be nešiojamųjų kompiuterių, USB-C adapteriai taip pat gali būti naudojami su išmaniaisiais telefonais, kad būtų galima naudoti vadinamuosius USB-C adapterių darbalaukio režimą - pavyzdžiui, vietoj „ Samsung DeX“ . Ši parinktis leidžia prijungti savo išmanųjį telefoną prie televizoriaus ir naudoti jį kaip įprastą nešiojamąjį kompiuterį. Tiesiog prijunkite pelę ir klaviatūrą.