Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Festool (9)

Akumuliatoriai „ Festool belaidžiams atsuktuvams

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
Baterija (3Ah 12V) 489003 489731 BPH12T Green Cell „Festool TDD 12 ES FX MH“
talpa: 3.3Ah
įtampa: 12V
Prekės kodas: PT291
39,95 €
talpa: 3.3Ah
įtampa: 12V
Prekės kodas: PT78
42,95 €
Į krepšelį
talpa: 2Ah
įtampa: 9.6V
Prekės kodas: PT102
26,95 €
Į krepšelį
talpa: 2Ah
įtampa: 10.8V
Prekės kodas: PT144
22,95 €
Į krepšelį
talpa: 5Ah
įtampa: 18V
Prekės kodas: PT146
54,95 €
Į krepšelį
talpa: 3Ah
įtampa: 14.4V
Prekės kodas: PT147
38,95 €
Į krepšelį
talpa: 5Ah
įtampa: 14.4V
Prekės kodas: PT148
57,95 €
Į krepšelį
36,95 €
Į krepšelį
28,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 9 iš 9 elementų
Atsuktuvas yra būtinas įrankis, į kurį, kaip paradoksalu, atsižvelgiama tik tada, kai jis pradeda gesti. Tokiu atveju remonto ar smulkaus remonto atlikimas tampa klaustuku. Sulaužytas ar sulaužytas atsuktuvas nėra pagalba darbe, tai netgi apsunkina. Kiekvienos auksinės rankenos įrankių kambaryje yra atsuktuvas ir kiti elektriniai įrankiai. „ Festool prekės ženklas yra vienas iš dažniausiai naudojamų priedų modifikuoti jūsų įrankius. Akumuliatorius iš belaidžio atsuktuvo „ Festool yra vienas galingiausių ir efektyviausių būdų atlaikyti ilgą laiką ir intensyviai naudoti. Nepaisant jų rafinuotumo ir ilgaamžiškumo, „ Festool akumuliatoriai ir įkraunamos baterijos nėra neišardomi.

Green Cell „ Festool

Aukštos kokybės baterijų „ Green Cell yra visų tipų „ Festool atsuktuvams . Jie užtikrina, kad jūsų elektriniai įrankiai vėl veiktų efektyviai ir kad jūsų renovacijos darbai būtų atlikti greitai. Visi „ Green Cell jungiamosios detalės pasižymi aukšta kokybe, atsparumu mechaniniams pažeidimams ir našumu, o tai reiškia pastebimą šuolį kasdien naudojant prietaisus. Green Cell “ sėkmingai pakeis „ Festool atsuktuvo akumuliatorių ir greitai prisitaikys prie jūsų individualių poreikių, įrangos reikalavimų ir biudžeto. Battery Empire siūlo įvairias baterijas ir įkraunamas baterijas „ Festool Green Cell atsuktuvams. Šios įkraunamos ir įkraunamos baterijos yra idealios jūsų esamam elektrinių įrankių modeliui ir suteikia galimybę efektyviai ir ilgai tarnauti su vienu įkrovimu.

Kokybę galite jausti

„ Green Cell maišytuvų čiaupai „ Festool atsuktuvams yra kokybė, kurią galima greitai pajusti. Įrenginys greitai atgauna visas energetines funkcijas, o jo veikimas vėl normalus. Atliekant renovacijos darbus, reikia dažnai naudoti atsuktuvą mažesniems ir didesniems projektams. Be jų darbas ne tiek sustos, o sulėtės. Dėl to neįmanoma laikytis konkretaus termino (arba termino, kurį nustatėte patys). Stebėdami „ Festool atsuktuvų baterijas ir baterijas, galite išlaikyti patarlės impulsą pulse ir išvengti ilgesnių, o kartais ir labai brangių prastovų. Baterijos Festool suktuvams iš Green Cell užtikrinti, kad jūsų atsuktuvas grįžta našumą į visišką funkcionalumą. Aukštos kokybės „ Green Cell baterijos ir akumuliatoriai yra investicija, kuri per ilgą laiką atsipirks trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu.

Priedai, kuriais galite pasitikėti

„ Green Cell baterijos ir akumuliatoriai „ Festool atsuktuvams yra pirkinys, kuris suteiks daugialypių pranašumų šiuolaikiniams, orientuotiems vartotojams, ieškantiems kokybės, našumo ir kainos bei kokybės santykio derinio. Baterijos ir akumuliatoriai, priklausantys „ Battery Empire užtikrina ilgą, be jokių problemų veikiantį prietaisą, be to, jie yra labai intensyviai naudojami. Kiekvienam mūsų siūlomam produktui suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis ir 30 dienų grąžinimo laikotarpis. Mūsų specialiai parinktas ir nuolat atnaujinamas asortimentas klientams siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, atitinkančius jų individualius poreikius ir biudžetą.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK