Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Klausimai ir atsakymai

kaip mes galime Jums padėti?

Dažniausiai klausiama Dažniausiai klausiama
Dažniausiai klausiama Dažniausiai klausiama
Prisijungimas neįkeliamas, ką turėčiau daryti?
Naujo akumuliatoriaus įkrovimo problema Green Cell modeliuose pasitaiko retai. Tačiau jei taip yra, toliau pateiktoje nuorodoje pateikiamos instrukcijos, kaip tai padaryti: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Kaip pasirinkti maitinimo banką?
  1. Telefono akumuliatoriaus talpa Svarbiausias dalykas, kurį turime patikrinti, yra mūsų telefonų baterijos talpa, kuri gali svyruoti nuo kiek daugiau nei 1000 mAh iki net 4000 mAh. Atkreipkite dėmesį, kad įkrovimo proceso metu neišvengiamai prarandama energija, o tai gali sumažinti faktinį maitinimo bloko našumą iki 75%. Tai visiškai natūralus reiškinys ir į jį reikia atsižvelgti.
  2. Išmaniojo telefono maitinimo bankas – į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti? Jei turite telefoną, kuriame galima greitai įkrauti, verta rinktis maitinimo adapterį, kuris palaiko 2.1A arba QC 3.0 įkrovimą, leidžiantį įkrauti iki dvigubai greičiau, palyginti su kitais modeliais. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei telefonas su juo nesuderinamas, greito įkrovimo parinktis mums nieko gero neduos.
Kur galiu rasti stebėjimo numerį arba stebėjimo nuorodą?
Sekimo numeris bus išsiųstas el. paštu užsakyme nurodytu adresu.
Kaip galiu pakeisti informaciją sąskaitoje faktūroje?
Sąskaitoje faktūroje pateiktą informaciją galite pakeisti atsiųsdami el. laišką adresu [email protected]. El. laiške prašome nurodyti savo užsakymo numerį ir teisingus duomenis dokumento išrašymui. Atsakydami atsiųsime teisingą sąskaitą faktūrą.
Elektrinio dviračio akumuliatoriaus keitimas?
„ebike“ akumuliatoriaus keitimas atrodo sudėtingas, tačiau iš tikrųjų naują akumuliatorių įdėti nesunku ir patiems.Kiekvienas Green Cell akumuliatorius turi tvirtinimo bėgelį, kuris leidžia lengvai pritvirtinti akumuliatorių prie dviračio. Akumuliatoriai taip pat turi 4 kontaktų išvesties jungtis – norint tinkamai prijungti akumuliatorių tereikia sujungti du teigiamus (+) ir neigiamus (-) polius. Be to, prie kiekvieno įrenginio pridedamos išsamios instrukcijos – taigi galite būti tikri, kad akumuliatorių galėsite įdėti be jokių problemų.
Kaip patikrinti elektroninio dviračio akumuliatorių?
Perkant naują akumuliatorių elektriniam dviračiui, pirmiausia reikia patikrinti tris svarbiausius elementus: originalaus akumuliatoriaus įtampą, variklio galią ir jungties, jungiančios akumuliatorių su dviračiu, tipą. Turėdami šią informaciją galite pradėti ieškoti naujos baterijos. Patikrinus šiuos elementus, belieka patikrinti naujos baterijos matmenis. Renkantis naują akumuliatorių taip pat reikėtų pasidomėti baterijos nuotraukomis. Green Cell e-dviračių baterijos turi išsamias nuotraukas, kuriose aiškiai matyti atskiri komponentai. Taigi galite lengvai rasti tinkamą sprendimą savo dviračiui!
Kaip išsirinkti ir kaip teisingai naudoti AGM akumuliatorių?
Prieš rinkdamiesi tinkamą akumuliatorių, patikrinkite anksčiau naudotos baterijos parametrus.
Ypatingą dėmesį atkreipkite į:
Įtampa (V), talpa (Ah).
Be to, palyginkite akumuliatoriaus matmenis su ankstesniais įrenginiais, kad įsitikintumėte, jog jis lengvai tilps tam skirtoje vietoje. Palyginę visus šiuos elementus, galite ramiai pirkti.
Kaip išsirinkti LiFePO4 akumuliatorių ir kaip teisingai jį naudoti?
LiFePO4 akumuliatoriai – tai įrenginiai, kurie labai tinkami kaip baterijos laivams, jachtoms ar fotovoltinėms sistemoms.
Ką reikia žinoti renkantis tinkamą akumuliatorių:
- LiFePO4 akumuliatoriaus įtampa yra 12,8 V,
- Jis neturėtų būti jungiamas nuosekliai arba lygiagrečiai su kitais akumuliatoriais dėl įmontuotos BMS (baterijos valdymo sistemos).
Ilgiausią LiFePO4 akumuliatoriaus tarnavimo laiką galima pasiekti užtikrinus, kad jis veiktų jam tinkamoje temperatūroje nuo -10 iki +45 laipsnių Celsijaus.
Kiek laiko užtrunka įkrauti elektromobilį?
Automobilio įkrovimo laikas priklauso nuo automobilio greitojo įkrovimo funkcijos.
Produktai Produktai
Produktai Produktai
Kaip pasirinkti tinkamą akumuliatorių savo įrenginiui?
Kaip pasirinkti tinkamą modelį.
Du paprasti būdai rasti tinkamą nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių.
  1. modelio įranga
    Nešiojamojo kompiuterio modelis dažniausiai yra įrenginio apačioje, jį nuskaito ir įveda į parduotuvės paieškos sistemą.
    pvz., Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
  2. baterijos kodas
    Akumuliatoriaus kodas yra kiekvieno akumuliatoriaus vidinėje pusėje, duomenų lentelėje. Perskaitykite kodą ir įveskite jį į parduotuvės paieškos sistemą.
    pvz., AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45
Prisijungimas neįkeliamas, ką turėčiau daryti?
Naujo akumuliatoriaus įkrovimo problema Green Cell modeliuose pasitaiko retai. Tačiau jei taip yra, toliau pateiktoje nuorodoje pateikiamos instrukcijos, kaip tai padaryti: https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM
Kaip galiu pratęsti nešiojamojo kompiuterio baterijos veikimo laiką?
Tiesiog atlikite šiuos 5 veiksmus:
  1. Venkite trumpo įkrovimo laiko, nes mūsų įrenginio akumuliatorius turi gamintojo nurodytą įkrovimo kartų skaičių.
  2. Naudokite baterijas. Mūsų įkraunama baterija skirta naudoti. Nuolatinis baterijos išėmimas iš įrenginio neturi teigiamos įtakos jo būklei.
  3. Neleiskite visiškai išsikrauti. Šiandieniniai ličio jonų ir ličio polimerų akumuliatoriai yra itin jautrūs giliam iškrovimui. Pasikartojanti tokia situacija gali negrįžtamai sugadinti akumuliatorių.
  4. Atkreipkite dėmesį į darbinę temperatūrą. Temperatūra yra labai svarbus veiksnys, turintis įtakos mūsų akumuliatoriaus tarnavimo laikui. Norėdami užtikrinti optimalią temperatūrą, turėtumėte reguliariai valyti nešiojamojo kompiuterio šilumos išsklaidymo sistemą (suspaustu oru arba kompresoriumi) ir vengti naudoti prietaisus ant minkštų paviršių (tai gali užkimšti aušinimo angas).
  5. Leiskite akumuliatoriui pailsėti. Jei planuojate padaryti ilgą pertrauką nuo nešiojamojo kompiuterio naudojimo, išimkite akumuliatorių ir padėkite jį sausoje, vėsioje vietoje. Verta pakrauti iki maždaug 50%, kad būtų išvengta visiško iškrovimo.
Ar tinka 11,1 V baterija, jei ankstesnė baterija buvo 14,4 V?
11,1 V baterija nenaudojama pakaitomis su 14,4 V ir atvirkščiai. Tai gali negrįžtamai sugadinti nešiojamąjį kompiuterį. Rinkdamiesi naują nešiojamojo kompiuterio bateriją, atkreipkite dėmesį į įtampą, kuria buvo gamyklinė baterija. Šią informaciją galite rasti tiesiai ant akumuliatoriaus.
Kodėl baterijos yra dviejų versijų, 10,8 V ir 11,1 V, ar tai teisinga?
Tai visiškai teisinga. Įtampos skirtumai atsiranda dėl skirtingų matavimų ir naudojamų elementų. Reikėtų pažymėti, kad tokių nedidelių įtampos skirtumų mūsų nešiojamasis kompiuteris nepastebi ir jokiu būdu neturi įtakos jo veikimui.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Galima naudoti didesnės talpos baterijas. Akumuliatoriaus talpa išreiškiama miliampervalandomis (mAh), kuo didesnė talpos reikšmė, pvz., 6800 mAh, tuo ilgesnį darbo laiką galima pasiekti vienu akumuliatoriaus įkrovimu, o tai padidina mūsų mobilumą ir savarankiškumą.
Kaip pasirinkti tinkamą akumuliatorių savo įrenginiui?
Toliau pateikiami du būdai, kaip pasirinkti tinkamą įrenginio akumuliatorių.
  1. įrenginio modelis
    Įrankio modelis dažniausiai yra ant rankenos arba ant korpuso šalia įrenginio variklio.
  2. akumuliatoriaus modelis
    Baterijos kodas yra baterijos apačioje, dažnai tai yra skaitmeninis kodas, pvz., 194309-1, arba sumaišytas su raidėmis, pvz., BL1830.
Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?
Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.
Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?
Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Galima naudoti didesnės talpos baterijas. Akumuliatoriaus talpa išreiškiama myliomis ampervalandėmis (mAh), kuo didesnė talpos vertė, pvz., 3000 mAh, tuo ilgesnį darbo laiką galima pasiekti vienu akumuliatoriaus įkrovimu, o tai padidina mūsų mobilumą ir efektyvumą.
Kaip pasirinkti tinkamą maitinimo adapterį savo įrenginiui?
modelio įrenginys
Nešiojamojo kompiuterio modelis paprastai yra įrenginio apačioje. Perskaitykite jį ir įveskite į parduotuvės paieškos sistemą.
pvz., Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278 INPUT / OUTPUT reikšmė
Maitinimo šaltinio vardinėje plokštelėje įtampos ir srovės reikšmės pažymėtos IŠVESTIS, o nešiojamojo kompiuterio apačioje tie patys parametrai pažymėti INPUT. Perskaitykite kai kuriuos iš jų ir įveskite juos į parduotuvės paieškos sistemą, pridėdami prie jų įrenginio prekės ženklą. Įsitikinkite, kad rasto maitinimo adapterio kištukas yra tinkamas.
pvz., Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.
Turiu 65 W PSU ar galiu naudoti 90 W maitinimo šaltinį?
Su tokiais mažais skirtumais tai priimtina. Tačiau turime nepamiršti naudoti ne mažesnės, o didesnės galios maitinimo šaltinius, nes esant mažesnei galiai nešiojamasis kompiuteris gali neveikti.
Ar šis maitinimo adapteris tinka mano nešiojamam kompiuteriui?
Jis tiks mūsų nešiojamam kompiuteriui, jei jungties skersmuo atitiks išorinio skersmens specifikaciją, pvz., 5,5 mm, o išvesties parametrai yra suderinami. Kas yra išvesties parametrai? Tai įtampos [V] ir srovės [A] vertė, kurią suteikia nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinis, pvz., 19 V 4,74 A.
Ar ši klaviatūra tinka mano nešiojamam kompiuteriui?
Lygindami savo klaviatūrą su mūsų pasiūlyme pateiktais vaizdais, ypatingą dėmesį skiriame klaviatūros ilgiui ir pločiui, tvirtinimo kronšteinų ar varžtų angų padėčiai bei signalinės juostos padėčiai ir ilgiui.
Ar galima su tavimi pasikeisti klaviatūrą?
Klaviatūros keitimo nesiūlome. Laimei, daugelyje nešiojamųjų kompiuterių modelių ši veikla yra labai paprasta. Be to, interneto vadove galime rasti vadovą, kuris žingsnis po žingsnio parodys, kaip tai padaryti. Taip pat galime pakeisti bet kuriame kompiuterių servise.
Mano nešiojamasis kompiuteris neturi apšviestos klaviatūros. Ar galiu iš jūsų nusipirkti klaviatūrą su apšvietimu?
Klaviatūros foniniam apšvietimui paprastai reikia atskiros signalinės juostos, kuri tvirtinama prie nešiojamojo kompiuterio. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris nėra su gamykliniu apšvietimu, apšviesta klaviatūra su juo neveiks.
Kaip pasirinkti maitinimo banką?
  1. Telefono akumuliatoriaus talpa Svarbiausias dalykas, kurį turime patikrinti, yra mūsų telefonų baterijos talpa, kuri gali svyruoti nuo kiek daugiau nei 1000 mAh iki net 4000 mAh. Atkreipkite dėmesį, kad įkrovimo proceso metu neišvengiamai prarandama energija, o tai gali sumažinti faktinį maitinimo bloko našumą iki 75%. Tai visiškai natūralus reiškinys ir į jį reikia atsižvelgti.
  2. Išmaniojo telefono maitinimo bankas – į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti? Jei turite telefoną, kuriame galima greitai įkrauti, verta rinktis maitinimo adapterį, kuris palaiko 2.1A arba QC 3.0 įkrovimą, leidžiantį įkrauti iki dvigubai greičiau, palyginti su kitais modeliais. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei telefonas su juo nesuderinamas, greito įkrovimo parinktis mums nieko gero neduos.
Kas yra Ultra Charge?
Ultra Charge greitasis įkrovimas pagrįstas trimis įkrovimo profiliais – 5/9/9/12V. Priklausomai nuo to, kokį įrenginį prijungiate, galite būti tikri, kad parinkta tinkama įkrovimo įtampa, o intensyvumas yra kuo didesnis. Ši technologija garantuoja saugų ir greitą įkrovimą nepriklausomai nuo prijungto įrenginio. Su Ultra Charge daugumą išmaniųjų telefonų galime įkrauti nuo 0 iki 100% per 1-1,5 valandos.
Ar laidas prijungtas prie maitinimo bloko?
Kiekviename maitinimo adapteryje yra USB-Micro-USB arba USB-C laidas (žr. specifikacijas), kurį galima naudoti maitinimo adapteriui įkrauti, o jei telefonas turi tinkamą lizdą, jį taip pat galima įkrauti per šį kabelį.
Ar šis maitinimo blokas tiks mano telefono modeliui?
Tiesą sakant, mūsų telefonui tiks bet koks maitinimo bankas, jei tik tai bus išmanusis telefonas. Viskas priklauso nuo mūsų pageidavimų ir tikslo. Jei jums reikia patogaus įrenginio, kuris neužimtų daug vietos ir kurį būtų galima nešiotis kišenėje, rekomenduojame maitinimo blokus iki 10 000 mAh. Tačiau jei norime turėti specialų maitinimo bloką, kuris aprūpintų energiją kitiems įrenginiams, siūlome dvigubą 20 000 mAh modelį.
Kiek laiko veikia e-dviračio baterija?
Standartinė Green Cell baterija gali atlaikyti apie 500 pilnų ciklų – visiškas išsikrovimas ir įkrovimas. Jei manysime, kad vienas ciklas per savaitę ir laikui bėgant natūraliai sunaudojama elementų, ekonomiškai vairuojant akumuliatoriaus tarnavimo laikas gali siekti iki 10 metų.
Elektrinio dviračio akumuliatoriaus keitimas?
„ebike“ akumuliatoriaus keitimas atrodo sudėtingas, tačiau iš tikrųjų naują akumuliatorių įdėti nesunku ir patiems.Kiekvienas Green Cell akumuliatorius turi tvirtinimo bėgelį, kuris leidžia lengvai pritvirtinti akumuliatorių prie dviračio. Akumuliatoriai taip pat turi 4 kontaktų išvesties jungtis – norint tinkamai prijungti akumuliatorių tereikia sujungti du teigiamus (+) ir neigiamus (-) polius. Be to, prie kiekvieno įrenginio pridedamos išsamios instrukcijos – taigi galite būti tikri, kad akumuliatorių galėsite įdėti be jokių problemų.
Baterija elektriniam dviračiui ant bagažo lentynos?
Green Cell bagažinės akumuliatorius yra sumontuotas galinėje dviračio dalyje, tiesiai už balno. Šis tipas dažniausiai naudojamas miesto dviračiams. Dėl savo padėties jie turi būdingą atšvaitą.
Kaip patikrinti elektroninio dviračio akumuliatorių?
Perkant naują akumuliatorių elektriniam dviračiui, pirmiausia reikia patikrinti tris svarbiausius elementus: originalaus akumuliatoriaus įtampą, variklio galią ir jungties, jungiančios akumuliatorių su dviračiu, tipą. Turėdami šią informaciją galite pradėti ieškoti naujos baterijos. Patikrinus šiuos elementus, belieka patikrinti naujos baterijos matmenis. Renkantis naują akumuliatorių taip pat reikėtų pasidomėti baterijos nuotraukomis. Green Cell e-dviračių baterijos turi išsamias nuotraukas, kuriose aiškiai matyti atskiri komponentai. Taigi galite lengvai rasti tinkamą sprendimą savo dviračiui!
Kaip skaičiuojate elektrinio dviračio atstumą?
Green Cell baterijų talpa turi tiesioginės įtakos nuvažiuotam atstumui su elektriniu dviračiu. Batteryempire visų baterijų diapazonas atitinka nuvažiuotą atstumą su konkrečiu modeliu, su sąlyga, kad variklis turi standartinę 250 W galią, o ciklas yra mišrus (50% kojos / ritinio darbo laiko, 50% elektrinio darbo laiko variklis).
Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?
Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.
Kaip išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui?
Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima padaryti per kelias akimirkas, naudojant šiuos du būdus:
1. Telefono modelio specifikacija Telefono modelį dažniausiai galima rasti įrenginyje. Perskaičius ir į parduotuvės paieškos sistemą įvedus modelį, pasirodys tinkama baterija. pvz., iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Akumuliatoriaus kodas Taip pat galite ieškoti akumuliatoriaus įvesdami jo kodą – jį rasite akumuliatoriaus vidinėje pusėje. Tiesiog įveskite atitinkamą kodą ir mūsų paieškos sistema parodys jums reikiamus produktus! pvz., BM39 / BS-01/ A1457 Taip pat rekomenduojame perskaityti vadovą mūsų tinklaraštyje: Kaip išsirinkti mobiliojo telefono bateriją?
Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?
Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!
Kaip prailginti mobiliojo telefono baterijos veikimo laiką?
Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1. Neišsikraukite akumuliatoriaus iki 0!
Mūsų telefono baterijai, vadinamai baterija, tai nepatinka. Taigi nelaukite, kol pasirodys įspėjimas apie išsikrovusią bateriją. Kai akumuliatoriaus lygis nukrenta žemiau 40%, telefoną patartina prijungti prie įkroviklio.
2. Dažnai prijunkite mobilųjį telefoną prie įkroviklio.
Šiuolaikinės ličio jonų baterijos neturi atminties efekto. Todėl dažnas įkrovimas teigiamai veikia jų veikimą. Ekspertų teigimu, geriausia pasiekti 80-90% įkrovos būseną.
3. Venkite ekstremalių temperatūrų
Mobiliųjų telefonų baterijos yra šiek tiek panašios į jų naudotojus – geriausiai jaučiasi esant vidutinei temperatūrai. Jei telefoną paliksite tiesioginiuose saulės spinduliuose arba karštame automobilyje, baterijos veikimo laikas gali žymiai sutrumpėti. Taip pat gera idėja apsaugoti telefoną nuo šalčio.
Kaip pakeisti mobiliojo telefono bateriją?
Prieš keisdami patikrinkite, kokio tipo, modelio ir tipo akumuliatorių norite įsigyti. Anksčiau tereikėjo atidaryti dangtelį ir baterija buvo pasiekiama. Šiuo metu pašalinimas yra šiek tiek sunkesnis. Bet jokios baimės! Juos galite pakeisti patys, o reikiamą informaciją rasite Youtube pamokose. Daugybė tokių medžiagų leidžia lengviau išmokti išimti bateriją beveik bet kuriame mobiliojo telefono modelyje.
Ką daryti pakeitus mobiliojo telefono bateriją?
Įdėję Green Cell bateriją, iškraukite telefoną iki 10% ir prijunkite jį prie įkroviklio. Daugiau nieko daryti nereikia – baterijų šiuo metu formatuoti nereikia.
Pakeitus bateriją iš naujo paleisti telefoną?
Baterijos pakeitimas Green Cell gaminiu neturės įtakos mobiliojo telefono sistemos veikimui. Mobiliajame telefone gamykliniai nustatymai nebus atkurti, todėl nereikės jaudintis dėl duomenų praradimo.
Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?
Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.
Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?
Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.
Dulkių siurblio baterijos keitimas
Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.
Kiek laiko baterija veikia dulkių siurblyje?
Dulkių siurblio akumuliatoriaus tarnavimo laiką gali paveikti keli veiksniai. Svarbiausias yra dulkių siurblio veikimo režimas. Pavyzdžiui, belaidžiai dulkių siurbliai, veikiantys turbo režimu, paprastai trunka tik keletą minučių nuolatinio veikimo. Jei norite pratęsti dulkių siurblio tarnavimo laiką, verta rinktis didesnės talpos akumuliatorių. Taip būsite tikri, kad jūsų įrenginys kruopščiau išvalys jūsų namus.
Ką reiškia akumuliatoriaus įtampa dulkių siurblyje?
Renkantis naują dulkių siurblio akumuliatorių, reikia vadovautis originalaus akumuliatoriaus įtampa. Atminkite, kad jo įtampa turi būti tokia pati, kaip ir anksčiau naudotos baterijos. Tai užtikrina įrenginio saugumą ir skatina sklandų jo veikimą.
Kaip dažnai reikia įkrauti belaidį dulkių siurblį?
Green Cell akumuliatorių reikia įkrauti po kiekvieno valymo proceso – taip galite padidinti akumuliatoriaus našumą.
Ką reiškia AAA/AA ant baterijų?
Simbolis AAA(R03) ir AA(R6) nurodo baterijos dydį.
Kuo skiriasi šarminės, ličio ir kitos baterijos?
Šarminės baterijos yra vienkartinės – išnaudotos jų nebegalima įkrauti. Kita vertus, ličio baterijos yra įkraunamos baterijos. Paprasčiau tariant, kai jie išsikrauna, juos galima įkrauti. Tai reiškia, kad vieną ir tą patį akumuliatorių galima naudoti keletą metų!
Kaip išsirinkti bateriją dronui?
Drono akumuliatoriaus pasirinkimas yra paprastas veiksmas, kurį galima atlikti per kelias akimirkas. Norėdami tai padaryti, pakanka tiesiog įvesti originalios baterijos modelį į paieškos sistemą – taip mūsų parduotuvė parodys tinkamą prekę. Prieš perkant taip pat reikėtų nepamiršti patikrinti rasto akumuliatoriaus ir originalaus akumuliatoriaus įtampą. Šis parametras turi tiksliai atitikti. Jei akumuliatoriaus modelis ir įtampa sutampa, nedvejodami tęskite pirkimą.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali skirtis nuo originalo – kol baterijos matmenys sutampa, nėra nieko blogo naudojant didesnės talpos modelį. Tai užtikrina ilgesnį drono tarnavimo laiką.
Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?
Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.
Baterijos keitimas fotoaparate
Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.
Kaip išsirinkti ir kaip teisingai naudoti AGM akumuliatorių?
Prieš rinkdamiesi tinkamą akumuliatorių, patikrinkite anksčiau naudotos baterijos parametrus.
Ypatingą dėmesį atkreipkite į:
Įtampa (V), talpa (Ah).
Be to, palyginkite akumuliatoriaus matmenis su ankstesniais įrenginiais, kad įsitikintumėte, jog jis lengvai tilps tam skirtoje vietoje. Palyginę visus šiuos elementus, galite ramiai pirkti.
Kaip pasirinkti akumuliatorių avariniam maitinimo šaltiniui?
Tinkamai parinkta atsarginė baterija užtikrina, kad prie jos prijungta įranga tinkamai veiktų.Norint pasirinkti tinkamą atsarginę bateriją (UPS), reikia pasitikslinti, kokių UPS baterijų specifikacijos (įtampa (V), skaičius (vnt ) ir talpa (Ah)) buvo sumontuoti ir pagal tai pasirinkite tinkamos įtampos ir talpos baterijas.
Akumuliatorius jachtai ar laivui – kaip jį išsirinkti?
Kiekvienas jachtos ar valties savininkas žino, kaip svarbu pasirinkti tinkamą akumuliatorių. Pirkdami naują akumuliatorių, turėtumėte atkreipti dėmesį į variklio tipą, jo matmenis ir svorį. AGM akumuliatoriai kateriams ir jachtoms jau seniai buvo labai populiarūs.Mūsų pasiūloje rasite daug AGM VRLA Green Cell akumuliatorių kurie idealiai tinka jachtoms ir valtims!
Kokia baterija skirta žaisliniam automobiliui?
AGM geliniai akumuliatoriai dažniausiai naudojami žaisliniuose automobiliuose. Daugumos jų matmenys yra 151 x 65 x 95 mm, o įtampa – 12 V. Mūsų asortimente rasite daug šiuos kriterijus atitinkančių Green Cell AGM VRLA akumuliatorių. Štai kodėl nesunkiai rasite tinkamų programėlių, kurios gali prailginti vaiko žaidimo laiką!
Kas yra AGM baterija?
Mūsų akumuliatoriai yra AGM VRLA akumuliatoriai. Ką tai reiškia? Elektrolitas yra įdėtas į stiklo pluošto separatorius ir nėra gelis.
Kokia baterija skirta nameliui ant ratų?
Mobiliojo namo baterijos turi būti didelės talpos. Mūsų pasiūlyme rasite iki 200Ah talpos AGM baterijas, kurios užtikrina be rūpesčių veikimą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
Kaip renkatės garsiakalbio baterijas?
Garsiakalbiui baterijas geriausia rinktis pagal originalios baterijos modelį. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios jungtys naudojamos konkrečiu atveju – gali būti kelios to paties modelio serijos, kurios turi skirtingas jungtis. Rinkdamiesi naują bateriją įsitikinkite, kad naujo produkto jungtis yra tokia pati kaip ir originali.
Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
Didesnė akumuliatoriaus talpa nėra problema. Kuo daugiau miliampervalandžių (mAh) turi akumuliatorių, tuo ilgiau tarnaus garsiakalbis.
Kaip išsirinkti LiFePO4 akumuliatorių ir kaip teisingai jį naudoti?
LiFePO4 akumuliatoriai – tai įrenginiai, kurie labai tinkami kaip baterijos laivams, jachtoms ar fotovoltinėms sistemoms.
Ką reikia žinoti renkantis tinkamą akumuliatorių:
- LiFePO4 akumuliatoriaus įtampa yra 12,8 V,
- Jis neturėtų būti jungiamas nuosekliai arba lygiagrečiai su kitais akumuliatoriais dėl įmontuotos BMS (baterijos valdymo sistemos).
Ilgiausią LiFePO4 akumuliatoriaus tarnavimo laiką galima pasiekti užtikrinus, kad jis veiktų jam tinkamoje temperatūroje nuo -10 iki +45 laipsnių Celsijaus.
Akumuliatorius jachtai, burlaivui ar kateriui – kaip išsirinkti?
LiFePO4 akumuliatoriai – tai įrenginiai, kurie labai tinka kaip baterijos laivams, jachtoms ar fotovoltinėms sistemoms.
Ką reikia žinoti renkantis tinkamą akumuliatorių:
- LiFePO4 akumuliatoriaus įtampa yra 12,8 V,
- Jis neturėtų būti jungiamas nuosekliai arba lygiagrečiai su kitais akumuliatoriais dėl įmontuotos BMS (Battery Management System).
Ilgiausią LiFePO4 akumuliatoriaus tarnavimo laiką galima pasiekti užtikrinus, kad jis veiktų jam tinkamoje temperatūroje.
Kuo skiriasi AGM ir LiFePO4 akumuliatoriai?
Pagrindinis skirtumas tarp AGM ir LiFePO4 baterijų yra tas, kad AGM – gelinių baterijų ir baterijų su AGM (absorbento stiklo kilimėlio) technologija vadinama VRLA (Valve Regulated Lead). Palyginti su tradicinėmis baterijomis, AGM eksploatavimo laikas ir ciklų skaičius yra iki keturių kartų ilgesnis. Taip yra dėl to, kad šių gaminių gamyboje naudojama jau minėta stiklo pluošto medžiaga. Ličio geležies fosfato (dar žinomo kaip LiFePO4) baterijos. Jo struktūrą sudaro keturios nuosekliai sujungtos ląstelės. Kiekvienas elementas veikia esant 3,2 V įtampai, todėl bendra įtampa yra 12,8 V. Vienas iš svarbiausių šio tipo akumuliatorių elementų yra elektroninė valdymo sistema (BMS).
Ar akumuliatoriaus talpa (Ah) gali būti didesnė?
Visiškai galima naudoti didesnės talpos baterijas. Akumuliatoriaus talpa nurodoma ampervalandomis (Ah). Kuo didesnė talpos reikšmė, pvz. B. 80 Ah, tuo ilgiau galėsite dirbti su vienu akumuliatoriaus įkrovimu, o tai padidina jūsų mobilumą ir nepriklausomybę.
Kurį akumuliatorių pasirinkti mano pontonui?
Renkantis tinkamą bateriją pontonui, reikėtų atkreipti dėmesį į matmenis ir svorį. Pontonas paprastai yra daug lengvesnis nei įprasta valtis, todėl per sunkus akumuliatorius gali žymiai sulėtinti darbą. Išeitis – rinktis LIFEPO4 akumuliatorių, kuris dėl savo novatoriško dizaino yra žymiai lengvesnis už įprastus gelinius akumuliatorius, todėl dar lengviau transportuojamas. Dėl LIFEPO4 patvarumo ir patikimumo jie puikiai tinka pontonams ir daugeliui kitų transporto priemonių, ne tik vandens transporto priemonių.
Kuri baterija mano kemperiui?
Ličio geležies fosfato baterijos (taip pat žinomos kaip LiFePO4) pasižymi dideliu energijos tankiu ir mažu savaiminio išsikrovimu, todėl yra labai populiarios RV savininkų. Jų privalumai: mažas iškrovos greitis, didelė talpa, atminties efekto nebuvimas, ilgas tarnavimo laikas ir galimybė dirbti esant ekstremalioms temperatūroms (nuo -10 iki +45 laipsnių Celsijaus).
Nešiojamojo kompiuterio maitinimas – kokia įtampa?
Renkantis naują nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinį, turėtumėte patikrinti įkroviklio įtampą – šis parametras turi atitikti jūsų originalų įrenginį.
Ar leidžiama jungti maitinimo šaltinį su didesniu srovės stiprumu?
Tikrai taip. Tačiau nepamirškite, kad išėjimo įtampa [V] turi būti tokia pati kaip ir pradiniame maitinimo šaltinyje.
Ar galima prie nešiojamojo kompiuterio prijungti silpnesnį maitinimo šaltinį?
Naudodami kintamosios srovės adapterį, kurio srovės stipris yra mažesnis nei originalus, galite sukelti daugybę neigiamų nešiojamojo kompiuterio veikimo pakeitimų. Pavyzdžiui, per silpnas maitinimo šaltinis gali perkaisti, nes nešiojamojo kompiuterio komponentams tiekiama nepakankama galia. Todėl rekomenduojame naudoti įkroviklius, kurių srovės stipris yra toks pat arba didesnis.
Elektrinio įrankio adapteris – kokia įtampa?
Renkantis naują maitinimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į originalo įtampą. Šią informaciją galite perskaityti ant originalaus maitinimo šaltinio – taip būsite tikri, kad jūsų pasirinktas gaminys tinkamai atliks savo darbą.
Kaip pasirinkti atsuktuvo įkroviklį?
Išsirinkti tinkamą įkroviklį labai paprasta – tiesiog įveskite tikslų grąžto modelį mūsų paieškos sistemoje. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų baterijos turi įkroviklio palaikomus elementus. Daugelis senesnių elektrinių įrankių turi akumuliatorių su nikelio-kadmio (NI-Cd) elementais. Šiandien nikelio-metalo hidrido (NI-MH) baterijos yra dažniau naudojamos, o su šiomis baterijomis suderinami įkrovikliai gali tinkamai valdyti senesnius įrenginius. Taip pat siūlome ličio jonų (LI-ON) elementų įkroviklius – jie tinka tik tokio tipo elementams ir neturėtų būti naudojami NI-MH ar NI-CD akumuliatoriams įkrauti.
Elektrinis dviračio įkroviklis – kokia įtampa?
Kalbant apie elektrinių dviračių įkroviklių pasirinkimą, viskas paprasta. Mes pasirenkame įkroviklį su tokia įtampa:
29,4 V įkroviklis 24 V baterijoms
42V įkroviklis 36V akumuliatoriams
54,6 V įkroviklis 48 V baterijoms
Kaip išsirinkti elektrinį dviračio įkroviklį?
Renkantis įkroviklį elektriniam dviračiui, svarbu patikrinti nurodytą įtampą voltais ir akumuliatoriaus jungtį. Srovė, išreikšta amperais, yra parametras, turintis įtakos mūsų akumuliatoriaus įkrovimo greičiui.
Kokį UPS pasirinkti kompiuteriui?
Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis UPS, yra prijungtos įrangos galios įvertinimas. Daugeliu atvejų staliniai kompiuteriai sunaudoja nuo 100 iki 150 W, o žaidimų įrenginiai – nuo 250 iki 350 W. Ši informacija gali padėti nustatyti, kuris UPS jums tinka. Laimei, mūsų parduotuvėje rasite UPS Green Cell, kuris puikiai tinka jūsų kompiuteriui normaliai veikti. Jei jums įdomu, kiek laiko jūsų pasirinkta pavara veiks jūsų įrenginiui, pasinaudokite mūsų svetainėje esančia skaičiuokle! Tereikia pasirinkti bet kurį UPS, pažymėti varnelę "Pasirinkti UPS", įvesti įrenginių galingumą ir viskas – jau žinote, ko tikėtis iš mūsų įrenginių!
Kokį UPS pasirinkti viryklei?
Dujinės ar elektrinės viryklės keitiklio pasirinkimas gali būti problemiškas. Tačiau reikia nepamiršti kelių paprastų taisyklių. Pirmiausia, rinkdamiesi UPS, nepamirškite pasirinkti grynos sinusinės bangos vienetų. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad UPS turi pakankamai galios – tokiu atveju reikėtų rinktis įrenginį, kurio galia didesnė nei 500W. Siūlome keletą Green Cell UPS, atitinkančių aukščiau nurodytus kriterijus. Garantuojame, kad pas mus rasite tinkamą UPS!
Kurį UPS pasirinkti serveriui?
Kompiuterių serveriai yra daug energijos suvartojantys įrenginiai, todėl jiems reikia tinkamai parinktų UPS. Geriausias sprendimas serverių patalpoms – serverių spintelėms naudoti Green Cell UPS. Jie turi žymiai daugiau galios nei įprasti UPS, todėl puikiai tinka kompiuterių serverių atsarginiam maitinimo šaltiniui.
Kurį UPS pasirinkti stebėjimo sistemai?
Jei planuojate įsigyti UPS savo stebėjimo sistemai, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į maitinimo šaltinius, kurių galia didesnė nei 100 W. Taip užtikrinate veiksmingą jūsų stebėjimo sistemos palaikymą. Tačiau verta atminti, kad įrenginiai nėra vienodi ir priklausomai nuo naudojamų kamerų, jų energijos sąnaudos gali labai skirtis. Todėl prieš perkant UPS būtina įvertinti apytikslį energijos suvartojimą. Jei tai padarysite, būsite padarę didžiąją dalį darbo. Liko tik patikrinti, kiek laiko tam tikras maitinimo šaltinis gali palaikyti jūsų įrenginį. Ir tai visai nesunku – tiesiog išsirinkite įrenginį iš mūsų pasiūlymo, pasirinkite laukelį „Pasirink UPS“. Įveskite prijungtų įrenginių energijos suvartojimą ir jau žinote, kiek laiko mūsų UPS veiks jūsų stebėjimo sistemai!
Kaip veikia UPS sistema?
UPS veikia kaip avarinis maitinimo šaltinis – esant įvairiems gedimams ir dingus elektrai, jie gali padidinti prie jų prijungtų įrenginių veikimo laiką. Tai leidžia saugiai išjungti jautrią įrangą arba išsaugoti ankstesnio darbo rezultatus.
Kiek laiko veikia UPS sistema?
UPS veikimo trukmė priklauso nuo kelių veiksnių. Svarbiausia išsirinkti tinkamos galios UPS ir įvertinti prijungtos įrangos energijos sąnaudas, tačiau darbo laikui nustatyti nereikia sudėtingos formulės – mūsų svetainėje rasite skaičiuoklę, suskaičiuojančią pasirinkto veikimo trukmę. UPS, priklausomai nuo prijungtų įrenginių. Nesate tikri dėl savo kompiuterio našumo? Nesijaudinkite, šioje skaičiuoklėje yra skirtukas, kuriame rodomas populiariausių įrenginių energijos suvartojimas.
Kokį maitinimo tinklo įkroviklį turėtumėte nusipirkti išmaniajam telefonui?
Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?
Kaip išsirinkti įkroviklį išmaniajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui ar elektroninių knygų skaitytuvui?
Renkantis įkroviklį planšetiniam kompiuteriui ar elektroninių knygų skaitytuvui, turėtumėte patikrinti originalaus įkroviklio nustatymus. Išmaniesiems telefonams reikėtų rinktis įkroviklį ir tinkamą laidą (Micro-USB, Lightning arba USB-C).
Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
Įkroviklio parametrai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
Renkantis įkroviklius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų: įkroviklio galia, įvesties tipas ir naudojamos greito įkrovimo technologijos.
Įkroviklis su Power Delivery technologija, ką reiškia PD?
Power Delivery yra greito įkrovimo technologija. Paprasčiau tariant, šį variantą palaikantys įkrovikliai automatiškai parenka tinkamą prijungto įrenginio įkrovimą, užtikrindami greitą ir efektyvų įkrovimą.
Ultra Charge
Viena populiariausių greito įkrovimo technologijų yra „Ultra Charge“. Įkrovimo prievadai, palaikantys šį standartą, įkrauna prijungtą įrenginį iki 3,5 karto greičiau nei standartiniai dabartiniai modeliai.
Ar įkroviklis su greito įkrovimo funkcija gali įkrauti įprastą mobilųjį telefoną?
Jei naudojate senesnį mobilųjį telefoną, kuriame nėra greito įkrovimo technologijos, jums nereikia nusipirkti specialaus įkroviklio. Telefonas pasikraus tinkamai, o šiuolaikiniai įkrovikliai turi keletą papildomų funkcijų, kurios pravers bet kurioje situacijoje.
Kokia turi būti mobiliojo telefono įkroviklio įkrovimo talpa?
Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?
Kuris inverteris tinka saulės moduliams?
Geriausias sprendimas čia yra pasirinkti specialiai tam skirtą saulės keitiklį. Žemiau esančioje nuorodoje pateiktas modelis turi PV modulių, baterijų ir įrenginių jungtis. saulės inverteris
Kuris keitiklis elektriniams įrankiams?
Svarbiausias aspektas renkantis keitiklį – nustatyti maksimalią prijungto įrenginio galią. Jei norite naudoti keitiklį nuolat, turėtumėte naudoti ne daugiau kaip 90 % nuolatinės jo galios. Norėdami tai iliustruoti, pateiksime paprastą pavyzdį: Jei naudojate 1000 W galios keitiklį, prijungto įrenginio maksimalus energijos suvartojimas neturi viršyti 900 W.
Koks inverteris automobiliui?
Automobilyje rasite 12 voltų cigarečių degiklio lizdą ir tokius inverterius geriausia pirkti.
Kaip veikia inverteris?
Inverteris yra atskiras įrenginys, jungiamas į cigarečių degiklio lizdą arba tiesiai į akumuliatorių. Jo užduotis – automobilio nuolatinės srovės sistemos 12V/24V įtampą paversti 230V kintamąja srove. Dėl šios priežasties prie keitiklio pavadinimo labai dažnai rasite tokią santrumpą: DC/AC.
Kokių tipų inverteriai yra?
Kalbant apie automobilių inverterius, galime išskirti du pagrindinius tipus: grynuosius ir modifikuotus sinusinius keitiklius. Pirmasis skirtas įrenginiams, kuriems reikalingas nuolatinis maitinimas. Tokio tipo inverterius reikėtų rinktis tokiems įrenginiams kaip šilumos siurbliai, elektrinės viryklės ar elektroniniai virduliai. Mūsų parduotuvėje taip pat siūlomi modifikuoti sinuso bangos keitikliai. Šio tipo keitikliai tinka tokiems įrenginiams kaip nešiojamieji kompiuteriai, maitinimo šaltiniai ar apšvietimas.
Iš kurio lizdo įkrauti elektromobilį?
Elektrinio mobilumo pasaulyje yra 4 tipų lizdai automobiliams: Type 1/CCS Combo1; Type 2/CCS Combo 2; 3 tipas; 4 tipas/CHAdeMO
Nešiojamas įkroviklis elektromobiliui
Nešiojamieji elektromobiliams skirti įkrovikliai maitinami įprastu buitiniu lizdu. Toks pritaikymas nereikalauja sudėtingo sujungimo ar papildomo komponento surinkimo.
Kiek laiko užtrunka įkrauti elektromobilį?
Automobilio įkrovimo laikas priklauso nuo automobilio greitojo įkrovimo funkcijos.
Ar galima įkrauti elektromobilį namuose?
Elektromobiliai tampa vis populiaresni dėl ekologinių priežasčių. Tačiau reikia pastebėti, kad naudotis elektromobiliu padeda ir paprastas įkrovimas, kuris gali vykti net namuose. Mūsų pasiūlyme esantys nešiojamieji įkrovikliai leidžia įkrauti transporto priemonę bet kur, kur yra prieiga prie elektros lizdo. Tokiu atveju įkrovimo galia bus 3,6 kW. Taip pat galima įrengti sistemą su elektros lizdu, kuri leistų montuoti wallbox - taip būtų įkraunamas iki 22 kW galios automobilis.
Kiek kainuoja elektromobilio įkrovimas?
Elektromobilio įkrovimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Naudojant viešąsias įkrovimo stotis, kainos svyruoja nuo 1,1 iki 3,5 PLN už 1 kW. Namo įrengimo įrengimas gali žymiai sumažinti šias išlaidas. Tačiau turite atsižvelgti į operatoriaus, kurio paslaugomis naudojatės, elektros kainą.
Nemokamos elektromobilių įkrovimo stotelės
Visoje Europoje vis labiau populiarėja nemokamos elektromobilių įkrovimo stotelės. Juos finansuoja reklamuotojai, todėl tiesioginiams vartotojams nereikia mokėti jokių mokesčių.
Kas yra energijos kaupimas ir kam jis naudojamas?
Energijos kaupimą galima palyginti su galingu visam namui skirtu akumuliatoriumi, kuris sukaupia fotoelektros pagamintą elektrą, kai jos per daug, ir grąžina, kai mums jos reikia.
Kokios yra energijos kaupimo galimybės?
Šiuo metu yra penki elektros energijos kaupimo būdai:
mechaninis (su suslėgto oro rezervuaru)
elektromechaniniai (baterijos ir įkraunamos baterijos)
cheminė medžiaga (vandenilio arba metano gamyba)
elektriniai (superkondensatoriai)
terminis (jautrios arba latentinės šilumos kaupimasis)
Garsiausia energijos kaupimo forma yra elektromechaniniai sprendimai, tokie kaip baterijos/akumuliatoriai. GC PowerNest yra kaip tik toks sprendimas. Prietaiso centre yra LiFePO4 (ličio geležies fosfatas arba LFP) elementai, kurių tarnavimo laikas ir du kartus didesnis iškrovimo gylis (100% - 0%) nei tradicinės rūgštinės baterijos, tuo pačiu yra daug saugesnės ir patvaresnės nei standartiniai ličio jonų elementai.
Dėl GC PowerNest energijos kaupiklio naudojimo stabilumo ir saugumo garantija yra iki 10 metų arba 15 000 000 Wh išdirbtos energijos.
Sąskaitos faktūros Sąskaitos faktūros
Sąskaitos faktūros Sąskaitos faktūros
Kaip galiu pakeisti informaciją sąskaitoje faktūroje?
Sąskaitoje faktūroje pateiktą informaciją galite pakeisti atsiųsdami el. laišką adresu [email protected]. El. laiške prašome nurodyti savo užsakymo numerį ir teisingus duomenis dokumento išrašymui. Atsakydami atsiųsime teisingą sąskaitą faktūrą.
Pristatymas Pristatymas
Pristatymas Pristatymas
Ar galiu pakeisti siuntimo būdą?
Galima pakeisti pristatymo formą, jei Jūsų užsakymas dar neišsiųstas. Jei norite pakeisti pristatymo formą, nedelsdami susisiekite su mūsų konsultantu adresu: ( https://batteryempire.de/ )
Kur galiu rasti stebėjimo numerį arba stebėjimo nuorodą?
Sekimo numeris bus išsiųstas el. paštu užsakyme nurodytu adresu.
Užsakymai Užsakymai
Užsakymai Užsakymai
Ar galiu atšaukti užsakymą?
Jei nesate susidomėję mūsų pasiūlymu arba pateikėte neteisingą užsakymą, susisiekite su mumis telefonu arba pokalbių telefonu ( https://batteryempire.de/ )
Ar galiu pateikti užsakymą el.
Pateikite užsakymą tiesiogiai mūsų svetainėje – tai greičiausias būdas gauti norimą prekę.
Ar galiu pateikti užsakymą neužsiregistravęs?
Norint pateikti užsakymą, būtina registracija mūsų parduotuvėje. Kad galėtume apdoroti Jūsų užsakymą, būtina nurodyti savo adresą ir kontaktinius duomenis.
Grąžina Grąžina
Grąžina Grąžina
Ar galima prekę grąžinti?
Kaip BatteryEmpire, mes siūlome savo klientams galimybę grąžinti arba pakeisti prekes iki 30 dienų nuo pirkimo. Jei turėjote problemų dėl įsigytos prekės arba prekė neatitinka Jūsų lūkesčių, susisiekite su mumis telefonu arba el.
Kaip supakuoti grąžinamas prekes?
Rekomenduojame, grąžinant mums įsigytas prekes, apsaugoti savo siuntą prieš transportavimą, kad prekė nebūtų sugadinta. Gaminį pakanka apsaugoti, pavyzdžiui, voku su burbuline plėvele.

Ar turite kitų klausimų? Rašykite mums!