MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Panasonic (9)

Panasonic įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Kamera Akku-LadegerätBC-TRP Green Cell für Sony NP-FH50 DCR-HC45 DCR-SR300E DCR-SR70 DCR-SX50E
Green Cell ® Akku DMW-BCG10 für Panasonic Lumix DMC-TZ10 DMC-TZ20 DMC-TZ30 DMC-ZS5 DMC-ZS10 DMC-ZX1 DMC-ZX3 3.7V 850mAh
Green Cell ® 2x Akku DMW-BMB9 (Half-Decoded) und Ladegerät DE-A83, DE-A84 für Panasonic DMC-FZ70, DMC-FZ60, DMC-FZ100
Green Cell ®“ dvigubas įkroviklis LI-50C, skirtas „ Olympus LI-50B“, SZ-15 SZ-16 Tvirtas 6000 8000 TG-810 TG-820 TG-830 TG-850 V
25,95 €
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
talpa: 850 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB71+ADCB35
28,95 €
Į krepšelį
talpa: 750 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB55+CB55+ADCB12
48,94 €
Į krepšelį
20,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 9 iš 9 elementų
Fotoaparato įkroviklis yra pagrindinis jūsų kelioninės įrangos elementas. Be jų neįmanoma išlaikyti prietaisų tinkamos energetinės būklės. Fotoaparatų įkrovikliai yra aksesuaras , sukeliantis daug problemų, jei juos pamiršite. SLR arba skaitmeniniai fotoaparatai tampa vis populiaresni. Tai praverčia dėl išmaniajame telefone integruotų kamerų, leidžiančių geresnę vaizdo kokybę ir didesnį judėjimo laisvę įrašymo srityje. Su fotoaparatu darytos nuotraukos visada yra vertingesnės - jos yra išsamesnės, aiškesnės ir reikalauja daugiau operatoriaus pastangų. Tai padidina jų vertę, taigi ir patirties, kurią užfiksuoja nuotrauka, svarbą. Panasonic fotoaparatai pasižymi išskirtine kokybe ir didelėmis galimybėmis kurti fenomenalias nuotraukas. Tačiau, kaip ir visų prietaisų, jų energijos atsargos nėra neišsemiamos. Fotoaparatų įkrovikliai yra elementai, kurie ypač jautrūs pažeidimams - pirmiausia dėl blogo įrenginių tvarkymo. Retkarčiais keičiant fotoaparato krautuvą yra geriausias būdas įsitikinti, kad jūsų įranga veikia tinkamai tiek keliaujant, tiek kasdieniame gyvenime. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra didelis pasirinkimas

„ Panasonic kamerų įkrovikliai

kurie greitai reaguoja į šiuolaikiškai orientuotų klientų poreikius. Kiekvienas mūsų pasiūlyme esantis įkroviklis garantuojamas 12 mėnesių. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka aukščiausios kokybės sprendimus, kurie ilgą laiką dirba efektyviai.

Įkroviklių pritaikymas fotoaparatui

Panasonic yra prekės ženklas, kuriuo pasitiki įvairūs vartotojai visame pasaulyje. Nepaisant visos kokybės, „ Panasonic įrenginiai nėra naikinami. Fotoaparatų įkrovikliai yra ypač linkę sugadinti, o jei jie sugenda, fotoaparatas nebus labai atsilikęs. Jei retkarčiais keičiate įkroviklį, galite energingai apsaugoti savo įrangą ir įsitikinti, kad turite galimybę užfiksuoti svarbias savo gyvenimo akimirkas. Specialūs „ Panasonic įkrovikliai užtikrina, kad būtų laikomasi visų jūsų techninių reikalavimų.

Aukštos kokybės fotoaparatų įkrovikliai

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo aukštos kokybės sprendimus, greitai pritaikomus individualiems savininko ir prietaisų poreikiams. Panasonic fotoaparatų įkrovikliai greitai užpildo jūsų įrangą ir užtikrina, kad ji veiksmingai veiks ilgą laiką. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK