Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:
Veikiame nuo 2008 m., Kai mūsų verslo įkūrėjas Pawełas Ochyńskis atidarė įmonę, užsiimančią klientų konsultavimu dėl nešiojamųjų kompiuterių pasirinkimo ir kompiuterinės įrangos aptarnavimo. Atsižvelgdami į rinkos paklausą, 2010 m. Pradžioje mes specializavomės platindami ličio jonų technologijas, ty nešiojamųjų kompiuterių, fotoaparatų, mobiliųjų telefonų baterijas, įskaitant žinias apie nešiojamųjų kompiuterių ir elektroninių prietaisų konstrukciją. „Batteryempire.de“ verslas gyvuoja nuo 2013 m.Šios pertvarkos pasekmė yra „ Battery Empire internetinė parduotuvė, kurios tikslas nuo pat pradžių yra aiškiai apibrėžtas.
Jūsų pasitenkinimas apsipirkinėjant pas mus. .
Kiekvieną dieną dirbame plėtodami savo pasiūlymą, kuris šiuo metu apima šimtus produktų iš šių produktų asortimento:


Mes nuolat stengiamės pagerinti efektyvumą ir konkurencingumą. Norime būti geriausiu partneriu savo klientams tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Kiekvieną dieną dirbame rengdami naujas akcijas, kurių dėka galite pasinaudoti unikaliomis kainų nustatymo galimybėmis. Sekite mus „Facebook“ tinkle, kad būtumėte nuolat atnaujinami. Be dabartinių akcijų ir konkursų, jūs taip pat galite gauti daug įdomios informacijos mūsų tinklaraštyje „ Battery Empire .

Kodėl mes?

Nuo savo veiklos pradžios mes laimėjome šimtų tūkstančių klientų pasitikėjimą, kurio skaičius kasdien auga. Sužinokite, kodėl pasirinkote Battery Empire
Pasitenkinimas pirkiniu


Nuo pat mūsų parduotuvės įkūrimo mes sutelkėme dėmesį į klientų pasitenkinimą pirkimais, atliktais pas mus. Šis požiūris lėmė puikias apžvalgas ir nepriekaištingą reputaciją, išskiriančią mus iš konkurentų. Mes galime didžiuotis šimtais teigiamų komentarų, apdovanojimų ir daugybės prizų, kuriuos gavome patenkintų klientų dėka.

Patrauklios kainos


Kainodami savo asortimento produktus, mes visada stengiamės pasirinkti geriausią įmanomą, o mums rūpi jūsų pasitenkinimas apsipirkimu. Mes reguliariai rengiame įvairias akcijas, kurių dėka turimus produktus galima įsigyti labai patraukliomis kainomis. Mes siūlome profesionalias konsultacijas

Mes patariame profesionaliai


Mūsų komandos nariai yra ambicingi jaunuoliai, kurie puikiai žino mūsų parduodamą įrangą ir mielai padės jums pasirinkti teisingai. Jei turite klausimų ar kyla abejonių, susisiekite su mumis telefonu arba el. Paštu. Mūsų pardavimo atstovai padės jums išsirinkti jums tinkamą įrangą, kad atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius. Mes labai džiaugiamės pasiūlymais, kaip pagerinti mūsų parduotuvės veikimą - kiekvienas komentaras, kad ir koks mažas, mums bus nepaprastai vertingas.

Darbas žmonėms su aistra


Be savo klientų, mes rūpinamės ir savo darbuotojais. Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas į savo darbą atneša daug idėjų ir energijos. Jei norėtumėte pasidalinti savo aistra, įgūdžiais ir pomėgiais, kreipkitės į mūsų komandą! Mes ieškome žmonių, pasirengusių priimti naujus iššūkius ir nebijančių pateikti savo idėjų bei sprendimų.

Pažiūrėkite, ko mes šiuo metu ieškome norėdami prisijungti prie mūsų komandos

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK