Kokia baterija skirta žaisliniam automobiliui?

AGM geliniai akumuliatoriai dažniausiai naudojami žaisliniuose automobiliuose. Daugumos jų matmenys yra 151 x 65 x 95 mm, o įtampa – 12 V. Mūsų asortimente rasite daug šiuos kriterijus atitinkančių Green Cell AGM VRLA akumuliatorių. Štai kodėl nesunkiai rasite tinkamų programėlių, kurios gali prailginti vaiko žaidimo laiką!
Kas yra AGM baterija?

Mūsų akumuliatoriai yra AGM VRLA akumuliatoriai. Ką tai reiškia? Elektrolitas yra įdėtas į stiklo pluošto separatorius ir nėra gelis.
Kokia baterija skirta nameliui ant ratų?

Mobiliojo namo baterijos turi būti didelės talpos. Mūsų pasiūlyme rasite iki 200Ah talpos AGM baterijas, kurios užtikrina be rūpesčių veikimą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
Kaip išsirinkti LiFePO4 akumuliatorių ir kaip teisingai jį naudoti?

LiFePO4 akumuliatoriai – tai įrenginiai, kurie labai tinkami kaip baterijos laivams, jachtoms ar fotovoltinėms sistemoms.
Ką reikia žinoti renkantis tinkamą akumuliatorių:
- LiFePO4 akumuliatoriaus įtampa yra 12,8 V,
- Jis neturėtų būti jungiamas nuosekliai arba lygiagrečiai su kitais akumuliatoriais dėl įmontuotos BMS (baterijos valdymo sistemos).
Ilgiausią LiFePO4 akumuliatoriaus tarnavimo laiką galima pasiekti užtikrinus, kad jis veiktų jam tinkamoje temperatūroje nuo -10 iki +45 laipsnių Celsijaus.
Akumuliatorius jachtai, burlaivui ar kateriui – kaip išsirinkti?

LiFePO4 akumuliatoriai – tai įrenginiai, kurie labai tinka kaip baterijos laivams, jachtoms ar fotovoltinėms sistemoms.
Ką reikia žinoti renkantis tinkamą akumuliatorių:
- LiFePO4 akumuliatoriaus įtampa yra 12,8 V,
- Jis neturėtų būti jungiamas nuosekliai arba lygiagrečiai su kitais akumuliatoriais dėl įmontuotos BMS (Battery Management System).
Ilgiausią LiFePO4 akumuliatoriaus tarnavimo laiką galima pasiekti užtikrinus, kad jis veiktų jam tinkamoje temperatūroje.
Kuo skiriasi AGM ir LiFePO4 akumuliatoriai?

Pagrindinis skirtumas tarp AGM ir LiFePO4 baterijų yra tas, kad AGM – gelinių baterijų ir baterijų su AGM (absorbento stiklo kilimėlio) technologija vadinama VRLA (Valve Regulated Lead). Palyginti su tradicinėmis baterijomis, AGM eksploatavimo laikas ir ciklų skaičius yra iki keturių kartų ilgesnis. Taip yra dėl to, kad šių gaminių gamyboje naudojama jau minėta stiklo pluošto medžiaga. Ličio geležies fosfato (dar žinomo kaip LiFePO4) baterijos. Jo struktūrą sudaro keturios nuosekliai sujungtos ląstelės. Kiekvienas elementas veikia esant 3,2 V įtampai, todėl bendra įtampa yra 12,8 V. Vienas iš svarbiausių šio tipo akumuliatorių elementų yra elektroninė valdymo sistema (BMS).
Ar akumuliatoriaus talpa (Ah) gali būti didesnė?

Visiškai galima naudoti didesnės talpos baterijas. Akumuliatoriaus talpa nurodoma ampervalandomis (Ah). Kuo didesnė talpos reikšmė, pvz. B. 80 Ah, tuo ilgiau galėsite dirbti su vienu akumuliatoriaus įkrovimu, o tai padidina jūsų mobilumą ir nepriklausomybę.
Kurį akumuliatorių pasirinkti mano pontonui?

Renkantis tinkamą bateriją pontonui, reikėtų atkreipti dėmesį į matmenis ir svorį. Pontonas paprastai yra daug lengvesnis nei įprasta valtis, todėl per sunkus akumuliatorius gali žymiai sulėtinti darbą. Išeitis – rinktis LIFEPO4 akumuliatorių, kuris dėl savo novatoriško dizaino yra žymiai lengvesnis už įprastus gelinius akumuliatorius, todėl dar lengviau transportuojamas. Dėl LIFEPO4 patvarumo ir patikimumo jie puikiai tinka pontonams ir daugeliui kitų transporto priemonių, ne tik vandens transporto priemonių.
Kuri baterija mano kemperiui?

Ličio geležies fosfato baterijos (taip pat žinomos kaip LiFePO4) pasižymi dideliu energijos tankiu ir mažu savaiminio išsikrovimu, todėl yra labai populiarios RV savininkų. Jų privalumai: mažas iškrovos greitis, didelė talpa, atminties efekto nebuvimas, ilgas tarnavimo laikas ir galimybė dirbti esant ekstremalioms temperatūroms (nuo -10 iki +45 laipsnių Celsijaus).
Kokį UPS pasirinkti kompiuteriui?

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis UPS, yra prijungtos įrangos galios įvertinimas. Daugeliu atvejų staliniai kompiuteriai sunaudoja nuo 100 iki 150 W, o žaidimų įrenginiai – nuo 250 iki 350 W. Ši informacija gali padėti nustatyti, kuris UPS jums tinka. Laimei, mūsų parduotuvėje rasite UPS Green Cell, kuris puikiai tinka jūsų kompiuteriui normaliai veikti. Jei jums įdomu, kiek laiko jūsų pasirinkta pavara veiks jūsų įrenginiui, pasinaudokite mūsų svetainėje esančia skaičiuokle! Tereikia pasirinkti bet kurį UPS, pažymėti varnelę "Pasirinkti UPS", įvesti įrenginių galingumą ir viskas – jau žinote, ko tikėtis iš mūsų įrenginių!
Kokį UPS pasirinkti viryklei?

Dujinės ar elektrinės viryklės keitiklio pasirinkimas gali būti problemiškas. Tačiau reikia nepamiršti kelių paprastų taisyklių. Pirmiausia, rinkdamiesi UPS, nepamirškite pasirinkti grynos sinusinės bangos vienetų. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad UPS turi pakankamai galios – tokiu atveju reikėtų rinktis įrenginį, kurio galia didesnė nei 500W. Siūlome keletą Green Cell UPS, atitinkančių aukščiau nurodytus kriterijus. Garantuojame, kad pas mus rasite tinkamą UPS!
Kurį UPS pasirinkti serveriui?

Kompiuterių serveriai yra daug energijos suvartojantys įrenginiai, todėl jiems reikia tinkamai parinktų UPS. Geriausias sprendimas serverių patalpoms – serverių spintelėms naudoti Green Cell UPS. Jie turi žymiai daugiau galios nei įprasti UPS, todėl puikiai tinka kompiuterių serverių atsarginiam maitinimo šaltiniui.
Kurį UPS pasirinkti stebėjimo sistemai?

Jei planuojate įsigyti UPS savo stebėjimo sistemai, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į maitinimo šaltinius, kurių galia didesnė nei 100 W. Taip užtikrinate veiksmingą jūsų stebėjimo sistemos palaikymą. Tačiau verta atminti, kad įrenginiai nėra vienodi ir priklausomai nuo naudojamų kamerų, jų energijos sąnaudos gali labai skirtis. Todėl prieš perkant UPS būtina įvertinti apytikslį energijos suvartojimą. Jei tai padarysite, būsite padarę didžiąją dalį darbo. Liko tik patikrinti, kiek laiko tam tikras maitinimo šaltinis gali palaikyti jūsų įrenginį. Ir tai visai nesunku – tiesiog išsirinkite įrenginį iš mūsų pasiūlymo, pasirinkite laukelį „Pasirink UPS“. Įveskite prijungtų įrenginių energijos suvartojimą ir jau žinote, kiek laiko mūsų UPS veiks jūsų stebėjimo sistemai!
Kaip veikia UPS sistema?

UPS veikia kaip avarinis maitinimo šaltinis – esant įvairiems gedimams ir dingus elektrai, jie gali padidinti prie jų prijungtų įrenginių veikimo laiką. Tai leidžia saugiai išjungti jautrią įrangą arba išsaugoti ankstesnio darbo rezultatus.
Kiek laiko veikia UPS sistema?

UPS veikimo trukmė priklauso nuo kelių veiksnių. Svarbiausia išsirinkti tinkamos galios UPS ir įvertinti prijungtos įrangos energijos sąnaudas, tačiau darbo laikui nustatyti nereikia sudėtingos formulės – mūsų svetainėje rasite skaičiuoklę, suskaičiuojančią pasirinkto veikimo trukmę. UPS, priklausomai nuo prijungtų įrenginių. Nesate tikri dėl savo kompiuterio našumo? Nesijaudinkite, šioje skaičiuoklėje yra skirtukas, kuriame rodomas populiariausių įrenginių energijos suvartojimas.
Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.
Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.