Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Kabelis Lightning 30cm Green Cell PowerStream su greituoju įkrovimu skirtas Apple iPhone

Green Cell
Prekė prieinama
Pristatymas iki 24 val.
pasitenkinimas garantija - 30 dienų teisė grąžinti
 • „GC PowerStream USB-A“ - 30 cm ilgio žaibo kabelis leidžia iki 3,5 karto greičiau įkrauti ir be problemų perduoti duomenis
 • Palaikydami „ Ultra Charge“ ir „Quick Charge 3.0“ greito įkrovimo standartus, „iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE“ galite įkrauti iki 50% vos per 30 minučių. Jis taip pat suderinamas su senesniais įrenginiais.
 • „GC Power Stream“ užtikrina nepriekaištingą visų suderinamų „ Apple įrenginių veikimą. Pamirškite problemas, susijusias su nesertifikuotais priedais - prijunkite ir paleiskite
 • Neprilygstamą „GC Power Stream“ ilgaamžiškumą lemia ypač atsparių dilimui tinklelio ir metalinių dangčių naudojimas, efektyviai apsaugantis abi jungtis nuo lūžimo.
10,95 €

Kiekis:

 

GC PowerStream

GC PowerStream

USB A - Lightning

Greitasis įkrovimas

Palaikydami "Apple" 2,4 A greitojo įkrovimo technologiją, išmanųjį telefoną galime įkrauti iki trijų kartų greičiau. Su greituoju įkrovimu suderinamas laidas atlieka tokį pat svarbų vaidmenį kaip ir įkroviklis ar telefono protokolas.

Pasirinkite tinkamą ilgį

"GC PowerStream Lightning" kabelis sukurtas taip, kad ne tik užtikrintų ne tik kuo greitesnį prietaisų įkrovimą, bet ir išskirtinį patvarumą bei paprastą naudojimą. Dėl elegantiško dizaino ir aukštos kokybės medžiagų "GC PowerStream" kabelis greitai taps jūsų pasirinkimu numeris vienas. Siūlome tris galimus ilgius, atitinkančius jūsų poreikius.


30 cm

120 cm

200 cm

Neprilygstamas patvarumas

"GC PowerStream Lightning" kabelio pynė pagaminta iš patvarių polipropileno gijų, kurios ne tik atrodo stilingai, bet ir apsaugo kabelį nuo dilimo ir lenkimo. Išilgai kabelio einančios kevlaro skaidulos neleidžia jam nutrūkti, o daugiapakopis kabelio apvalkalas užtikrina nepriekaištingą kabelio veikimą.

Suderinamumas

"GC Ray" laidas palaiko "Apple" 2,4 A greitojo įkrovimo technologiją, todėl puikiai tinka visiems "Apple" įrenginiams su "Apple" jungtimi maitinti. Nesvarbu, ar naudojate naujausius "iPhone" išmaniuosius telefonus, pvz., "11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE, ar "iPad" planšetinius kompiuterius, "GC Ray" yra puikus įkrovimo namuose ir kelionėse palydovas.

Suderinamas su šiais baterijų modeliais
  Suderinamas su šiais įrenginiais
  arrow-up
   Techniniai duomenys
   Būklė:
   nauja
   Palaikomos įkrovimo technologijos:
   Apple 2.4A
   Spalva:
   Juoda
   Garantija:
   24 mėnesiai
   Gamintojas:
   Green Cell
   Modelis:
   GC PowerStream
   Apšvietimas:
   Ne
   grąžinimo politika:
   30 dienų
   Kištuko tipas:
   USB - Lightning
   Ilgas:
   30 cm
   Klientų atsiliepimai ir klausimai
   Išsakykite savo nuomonę
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   Vidutinis įvertinimas
   Išsakykite savo nuomonę
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   ×
   comments icons

   Dėkojame, kad pridėjote savo nuomonę, netrukus ji bus prieinama produkto kortelėje.

   Uždaryti
   Dažnai užduodami klausimai
   Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.
   Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!
   Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
   Žiūrėk
   Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
   Įkroviklio parametrai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
   Žiūrėk
   Renkantis įkroviklius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų: įkroviklio galia, įvesties tipas ir naudojamos greito įkrovimo technologijos.
   Įkroviklis su Power Delivery technologija, ką reiškia PD?
   Žiūrėk
   Power Delivery yra greito įkrovimo technologija. Paprasčiau tariant, šį variantą palaikantys įkrovikliai automatiškai parenka tinkamą prijungto įrenginio įkrovimą, užtikrindami greitą ir efektyvų įkrovimą.
   Ar įkroviklis su greito įkrovimo funkcija gali įkrauti įprastą mobilųjį telefoną?
   Žiūrėk
   Jei naudojate senesnį mobilųjį telefoną, kuriame nėra greito įkrovimo technologijos, jums nereikia nusipirkti specialaus įkroviklio. Telefonas pasikraus tinkamai, o šiuolaikiniai įkrovikliai turi keletą papildomų funkcijų, kurios pravers bet kurioje situacijoje.
   Kokia turi būti mobiliojo telefono įkroviklio įkrovimo talpa?
   Žiūrėk
   Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?
   Kaip veikia inverteris?
   Žiūrėk
   Inverteris yra atskiras įrenginys, jungiamas į cigarečių degiklio lizdą arba tiesiai į akumuliatorių. Jo užduotis – automobilio nuolatinės srovės sistemos 12V/24V įtampą paversti 230V kintamąja srove. Dėl šios priežasties prie keitiklio pavadinimo labai dažnai rasite tokią santrumpą: DC/AC.
   Kokių tipų inverteriai yra?
   Žiūrėk
   Kalbant apie automobilių inverterius, galime išskirti du pagrindinius tipus: grynuosius ir modifikuotus sinusinius keitiklius. Pirmasis skirtas įrenginiams, kuriems reikalingas nuolatinis maitinimas. Tokio tipo inverterius reikėtų rinktis tokiems įrenginiams kaip šilumos siurbliai, elektrinės viryklės ar elektroniniai virduliai. Mūsų parduotuvėje taip pat siūlomi modifikuoti sinuso bangos keitikliai. Šio tipo keitikliai tinka tokiems įrenginiams kaip nešiojamieji kompiuteriai, maitinimo šaltiniai ar apšvietimas.