Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Kabelis USB-C 25cm Green Cell Matte su greituoju įkrovimu Ultra Charge, Quick Charge 3.0

Green Cell
Produktas nepasiekiamas
 • Plokščias kabelis USB-C GC kilimėlis 25 cm - greitesniam įkrovimui ir ilgaamžiškumui
 • Sustiprintas, daug ilgiau trunkantis gnybtų pritvirtinimas - kabelis taip pat yra atsparesnis mechaniniams pažeidimams dėl savo plokščios formos
 • Nepakeičiamas kompanionas kasdien - greito įkrovimo palaikymas, įskaitant „Quick Charge 3.0“, „GC Ultra Charge“, „ Samsung AFC“, „ Huawei FCP / SCP“ ir 480Mbps duomenų perdavimas
 • Itin praktiškas kasdieniniam naudojimui - ilgis 25 cm, be kita ko, idealus, be kita ko, jei įkraunate savo išmanųjį telefoną naudodami maitinimo bloką ne namuose
9,95 €
Išparduota
 
Responsive image

Responsive image

Visada, kai įprasto kabelio nepakanka

"GCmatte" kabelis sukurtas taip, kad užtikrintų kuo greitesnį prietaiso įkrovimą. Palaikomos populiariausios greitojo įkrovimo technologijos, įskaitant "Quick Charge 3.0", "GC Ultra Charge", "Samsung AFC", "Huawei FCP / SCP", todėl sutaupysite net iki 1 valandos įkrovimo. Su greituoju įkrovimu suderinamas laidas atlieka tokį pat svarbų vaidmenį kaip ir įkroviklis ar pats telefonas.

Responsive image

Responsive image

Gerai apgalvota konstrukcija, užtikrinanti patikimumą

Mums tai ne tik kabelis, bet ir dar vienas produktas, kurį galime pristatyti dar geresniame leidime. Naudojant lanksčią TPE medžiagą plokščioje konstrukcijoje, kabelis yra daug atsparesnis mechaniniams pažeidimams. Mažos varžos kabeliai užtikrina greičiausią įkrovimą ir duomenų perdavimą. Be to, gnybtai buvo papildomai sutvirtinti, kad nebūtų netyčia pažeisti, jei, pavyzdžiui, ištraukiamas prijungtas kabelis.

Responsive image

Responsive image

Platus suderinamumas

Dėl įvairių greitojo įkrovimo technologijų palaikymo ir universalios C tipo USB jungties "GCmatte" kabelis idealiai tinka visiems įrenginiams su šia jungtimi maitinti. Jums reikia ne kelių kabelių, o tik vieno.

*Vaizdo perdavimo palaikymo nėra

Responsive image

Responsive image

Data&Sync

"Green Cell" taip pat siūlo greitą duomenų perdavimą 480 Mbps sparta - vos per 5 sekundes galima perduoti iki 100 dainų. Nešvaistykite laukimo laiko!

Responsive image

Responsive image

Puikiai tinka kiekvienoje situacijoje

25 cm ilgio "GCmatte" laidas ypač praktiškas, kai, pavyzdžiui, prietaisai įkraunami naudojant "Powerbank". Turėkite jį visada su savimi ir pamirškite ilgų, susipainiojusių kabelių problemą.

Responsive image
Suderinamas su šiais baterijų modeliais
  Suderinamas su šiais įrenginiais
  arrow-up
   Techniniai duomenys
   Palaikomos įkrovimo technologijos:
   Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   Spalva:
   Juoda
   Garantija:
   24 mėnesiai
   Gamintojas:
   Green Cell
   Apšvietimas:
   Ne
   grąžinimo politika:
   30 dienų
   Kištuko tipas:
   USB - USB-C
   Ilgas:
   25 cm
   Prekės kodas:
   KABGC03
   Klientų atsiliepimai ir klausimai
   Išsakykite savo nuomonę
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   Vidutinis įvertinimas
   Išsakykite savo nuomonę
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   ×
   comments icons

   Dėkojame, kad pridėjote savo nuomonę, netrukus ji bus prieinama produkto kortelėje.

   Uždaryti
   Dažnai užduodami klausimai
   Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.
   Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!
   Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
   Žiūrėk
   Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
   Įkroviklio parametrai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
   Žiūrėk
   Renkantis įkroviklius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų: įkroviklio galia, įvesties tipas ir naudojamos greito įkrovimo technologijos.
   Įkroviklis su Power Delivery technologija, ką reiškia PD?
   Žiūrėk
   Power Delivery yra greito įkrovimo technologija. Paprasčiau tariant, šį variantą palaikantys įkrovikliai automatiškai parenka tinkamą prijungto įrenginio įkrovimą, užtikrindami greitą ir efektyvų įkrovimą.
   Ar įkroviklis su greito įkrovimo funkcija gali įkrauti įprastą mobilųjį telefoną?
   Žiūrėk
   Jei naudojate senesnį mobilųjį telefoną, kuriame nėra greito įkrovimo technologijos, jums nereikia nusipirkti specialaus įkroviklio. Telefonas pasikraus tinkamai, o šiuolaikiniai įkrovikliai turi keletą papildomų funkcijų, kurios pravers bet kurioje situacijoje.
   Kokia turi būti mobiliojo telefono įkroviklio įkrovimo talpa?
   Žiūrėk
   Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?
   Kaip veikia inverteris?
   Žiūrėk
   Inverteris yra atskiras įrenginys, jungiamas į cigarečių degiklio lizdą arba tiesiai į akumuliatorių. Jo užduotis – automobilio nuolatinės srovės sistemos 12V/24V įtampą paversti 230V kintamąja srove. Dėl šios priežasties prie keitiklio pavadinimo labai dažnai rasite tokią santrumpą: DC/AC.
   Kokių tipų inverteriai yra?
   Žiūrėk
   Kalbant apie automobilių inverterius, galime išskirti du pagrindinius tipus: grynuosius ir modifikuotus sinusinius keitiklius. Pirmasis skirtas įrenginiams, kuriems reikalingas nuolatinis maitinimas. Tokio tipo inverterius reikėtų rinktis tokiems įrenginiams kaip šilumos siurbliai, elektrinės viryklės ar elektroniniai virduliai. Mūsų parduotuvėje taip pat siūlomi modifikuoti sinuso bangos keitikliai. Šio tipo keitikliai tinka tokiems įrenginiams kaip nešiojamieji kompiuteriai, maitinimo šaltiniai ar apšvietimas.