Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Kabelis USB-C 30cm Green Cell PowerStream su greituoju įkrovimu Ultra Charge, Quick Charge 3.0

Green Cell
Prekė prieinama
Pristatymas iki 24 val.
pasitenkinimas garantija - 30 dienų teisė grąžinti
 • „GC PowerStream USB-A“ - 30 cm ilgio USB-C kabelis - greitas įkrovimas ir duomenų perdavimas, sukurtas patenkinti reikliausių vartotojų lūkesčius
 • Dėka „ Quick Charge 3.0“, „GC Ultra Charge“, „ Samsung AFC“, „ Huawei FCP / SCP“ greito įkrovimo standartų ir 480 Mps duomenų perdavimo palaikymo, kabelis puikiai tinka šiuolaikiniams jūsų prietaisams, turintiems C tipo USB prievadą.
 • „GC Power Stream“ užtikrina nepriekaištingą visų įrenginių , kuriuose įdiegta USB-C, veikimą. Pamirškite problemas, susijusias su nesertifikuotais priedais - prijunkite ir paleiskite
 • Neprilygstamą „GC Power Stream“ ilgaamžiškumą lemia ypač atsparių dilimui tinklelio ir metalinių dangčių naudojimas, efektyviai apsaugantis abi jungtis nuo lūžimo.
11,95 €

Kiekis:

 

GC PowerStream

GC PowerStream

USB A - USB-C

Greitasis įkrovimas

Palaikydami "Quick Charge 3.0" ir "Ultra Charge" greitojo įkrovimo technologijas, galime įkrauti išmanųjį telefoną iki trijų kartų greičiau. Su greituoju įkrovimu suderinamas laidas atlieka tokį pat svarbų vaidmenį kaip ir įkroviklis ar telefono protokolas.

Pasirinkite tinkamą ilgį

"GC PowerStream" USB-C kabelis sukurtas taip, kad ne tik sparčiausiai įkrautų jūsų įrenginius, bet ir būtų itin patvarus bei patogus naudoti. Dėl elegantiško dizaino ir aukštos kokybės medžiagų "GC PowerStream" kabelis greitai taps jūsų pasirinkimu numeris vienas. Siūlome tris galimus ilgius, atitinkančius jūsų poreikius.


30 cm

120 cm

200 cm

Neprilygstamas patvarumas

"GC PowerStream USB-C" kabelio pynė pagaminta iš patvarių polipropileno gijų, kurios ne tik atrodo stilingai, bet ir apsaugo kabelį nuo dilimo ir lenkimo. Išilgai kabelio einančios kevlaro skaidulos neleidžia jam nutrūkti, o daugiapakopis kabelio apvalkalas užtikrina nepriekaištingą kabelio veikimą.

Suderinamumas

"GC PowerStream" kabelis palaiko populiariausias greitojo įkrovimo technologijas, tokias kaip "Quick Charge 3.0", "GC Ultra Charge", "Samsung AFC" arba "Huawei FCP / SCP", todėl puikiai tinka visiems prietaisams, turintiems C tipo USB jungtį, maitinti. Nesvarbu, ar naudojate naujausius išmaniuosius telefonus, įskaitant "Samsung S20 / S20 Ultra", "Xiaomi Mi10", "Huawei P30 Pro", planšetinį kompiuterį "iPad Pro 2020", ar "Nintendo Switch" konsolę - "GC PowerStream" yra puikus pagalbininkas įkrauti namuose ir kelionėse.

*Vaizdo perdavimo palaikymo nėra

Suderinamas su šiais baterijų modeliais
  Suderinamas su šiais įrenginiais
  arrow-up
   Techniniai duomenys
   Galia:
   18W
   Būklė:
   nauja
   Palaikomos įkrovimo technologijos:
   QC 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP / SCP
   Spalva:
   Juoda
   Garantija:
   24 mėnesiai
   Gamintojas:
   Green Cell
   Modelis:
   GC PowerStream
   Apšvietimas:
   Ne
   grąžinimo politika:
   30 dienų
   Kištuko tipas:
   USB - USB-C
   Ilgas:
   30 cm
   Prekės kodas:
   KABGC25
   Klientų atsiliepimai ir klausimai
   Išsakykite savo nuomonę
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   Vidutinis įvertinimas
   Išsakykite savo nuomonę
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   ×
   comments icons

   Dėkojame, kad pridėjote savo nuomonę, netrukus ji bus prieinama produkto kortelėje.

   Uždaryti
   Dažnai užduodami klausimai
   Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.
   Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!
   Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
   Žiūrėk
   Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
   Įkroviklio parametrai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
   Žiūrėk
   Renkantis įkroviklius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų: įkroviklio galia, įvesties tipas ir naudojamos greito įkrovimo technologijos.
   Įkroviklis su Power Delivery technologija, ką reiškia PD?
   Žiūrėk
   Power Delivery yra greito įkrovimo technologija. Paprasčiau tariant, šį variantą palaikantys įkrovikliai automatiškai parenka tinkamą prijungto įrenginio įkrovimą, užtikrindami greitą ir efektyvų įkrovimą.
   Ar įkroviklis su greito įkrovimo funkcija gali įkrauti įprastą mobilųjį telefoną?
   Žiūrėk
   Jei naudojate senesnį mobilųjį telefoną, kuriame nėra greito įkrovimo technologijos, jums nereikia nusipirkti specialaus įkroviklio. Telefonas pasikraus tinkamai, o šiuolaikiniai įkrovikliai turi keletą papildomų funkcijų, kurios pravers bet kurioje situacijoje.
   Kokia turi būti mobiliojo telefono įkroviklio įkrovimo talpa?
   Žiūrėk
   Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?
   Kaip veikia inverteris?
   Žiūrėk
   Inverteris yra atskiras įrenginys, jungiamas į cigarečių degiklio lizdą arba tiesiai į akumuliatorių. Jo užduotis – automobilio nuolatinės srovės sistemos 12V/24V įtampą paversti 230V kintamąja srove. Dėl šios priežasties prie keitiklio pavadinimo labai dažnai rasite tokią santrumpą: DC/AC.
   Kokių tipų inverteriai yra?
   Žiūrėk
   Kalbant apie automobilių inverterius, galime išskirti du pagrindinius tipus: grynuosius ir modifikuotus sinusinius keitiklius. Pirmasis skirtas įrenginiams, kuriems reikalingas nuolatinis maitinimas. Tokio tipo inverterius reikėtų rinktis tokiems įrenginiams kaip šilumos siurbliai, elektrinės viryklės ar elektroniniai virduliai. Mūsų parduotuvėje taip pat siūlomi modifikuoti sinuso bangos keitikliai. Šio tipo keitikliai tinka tokiems įrenginiams kaip nešiojamieji kompiuteriai, maitinimo šaltiniai ar apšvietimas.