Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Power Bank Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800mAh 128W 4-Port nešiojamiesiems kompiuteriams, „MacBook“, „iPad“, „iPhone“

Green Cell
Prekė prieinama
Pristatymas iki 24 val.
pasitenkinimas garantija - 30 dienų teisė grąžinti
 • „GC PowerPlay Ultra“ turi keturias greito įkrovimo prievadus, kurių bendra galia yra 128 W , kuriuos galite naudoti tuo pačiu metu įkeldami nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Elektros bankas įkraunamas vos per 2 val
 • 26 800 mAh talpos „Power Bank“ galite naudoti norėdami įkrauti „MacBook Pro 13-1.4x“, „iPad Pro 12.9-2x“ arba „iPhone 12-7x“ ir pasiimti su savimi į lėktuvą.
 • Dukart palieskite maitinimo banko dėklą, kad sužinotumėte, kiek jame liko energijos. Tuomet atitinkamame lygyje užsidega žalia LED juosta
 • „Pass-through“ funkcija leidžia vienu metu įkrauti maitinimo banką ir visus prijungtus įrenginius , kad jį būtų galima naudoti kaip kelių prievadų įkroviklį
129,95 €

Kiekis:

 
Suderinamas su šiais baterijų modeliais
  Suderinamas su šiais įrenginiais
  arrow-up
   Techniniai duomenys
   talpa:
   26800 mAh
   Galia:
   128 W
   Ląstelių tipas:
   Li-Ion
   Įėjimas:
   USB-C PowerDelivery: 5V-3A/ 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3A (Max 60W)
   Būklė:
   nauja
   Greito įkrovimo technologija:
   Green Cell Ultra Charge
   Palaikomos įkrovimo technologijos:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP
   Pereiti:
   Ja
   Apsauga nuo perkaitimo:
   Taip
   Apsauga nuo gilių išmetimų:
   Taip
   Apsauga nuo perkrovos:
   Taip
   efektyvumas:
   90%
   Spalva:
   Grafitas
   Garantija:
   12 mėnesių
   Gamintojas:
   Green Cell
   Matmenys:
   186.1x80.9x22.6mm
   Svoris:
   590.3g
   Modelis:
   PowerPlay Ultra
   Papildomos funkcijos:
   Įmontuotas akselerometras - dukart bakstelėjus maitinimo elementą LED juostoje rodoma jo talpa
   grąžinimo politika:
   30 dienų
   išėjimų skaičius:
   4
   Aš nustatau:
   USB-C - USB-C 60W
   Prekės kodas:
   PBGC04
   Klientų atsiliepimai ir klausimai
   Išsakykite savo nuomonę
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   Vidutinis įvertinimas
   Išsakykite savo nuomonę
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Šis produktas dar neturi nuomonės. Būk pirmasis įvertinęs jį.

   Norėdami pridėti komentarą, turite būti prisijungę ir turėti įsigytą prekę.

   ×
   comments icons

   Dėkojame, kad pridėjote savo nuomonę, netrukus ji bus prieinama produkto kortelėje.

   Uždaryti
   Dažnai užduodami klausimai
   Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
   Žiūrėk
   Galima naudoti didesnės talpos baterijas. Akumuliatoriaus talpa išreiškiama myliomis ampervalandėmis (mAh), kuo didesnė talpos vertė, pvz., 3000 mAh, tuo ilgesnį darbo laiką galima pasiekti vienu akumuliatoriaus įkrovimu, o tai padidina mūsų mobilumą ir efektyvumą.
   Kaip pasirinkti maitinimo banką?
   Žiūrėk
   1. Telefono akumuliatoriaus talpa Svarbiausias dalykas, kurį turime patikrinti, yra mūsų telefonų baterijos talpa, kuri gali svyruoti nuo kiek daugiau nei 1000 mAh iki net 4000 mAh. Atkreipkite dėmesį, kad įkrovimo proceso metu neišvengiamai prarandama energija, o tai gali sumažinti faktinį maitinimo bloko našumą iki 75%. Tai visiškai natūralus reiškinys ir į jį reikia atsižvelgti.
   2. Išmaniojo telefono maitinimo bankas – į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti? Jei turite telefoną, kuriame galima greitai įkrauti, verta rinktis maitinimo adapterį, kuris palaiko 2.1A arba QC 3.0 įkrovimą, leidžiantį įkrauti iki dvigubai greičiau, palyginti su kitais modeliais. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei telefonas su juo nesuderinamas, greito įkrovimo parinktis mums nieko gero neduos.
   Kas yra Ultra Charge?
   Žiūrėk
   Ultra Charge greitasis įkrovimas pagrįstas trimis įkrovimo profiliais – 5/9/9/12V. Priklausomai nuo to, kokį įrenginį prijungiate, galite būti tikri, kad parinkta tinkama įkrovimo įtampa, o intensyvumas yra kuo didesnis. Ši technologija garantuoja saugų ir greitą įkrovimą nepriklausomai nuo prijungto įrenginio. Su Ultra Charge daugumą išmaniųjų telefonų galime įkrauti nuo 0 iki 100% per 1-1,5 valandos.
   Ar laidas prijungtas prie maitinimo bloko?
   Žiūrėk
   Kiekviename maitinimo adapteryje yra USB-Micro-USB arba USB-C laidas (žr. specifikacijas), kurį galima naudoti maitinimo adapteriui įkrauti, o jei telefonas turi tinkamą lizdą, jį taip pat galima įkrauti per šį kabelį.
   Ar šis maitinimo blokas tiks mano telefono modeliui?
   Žiūrėk
   Tiesą sakant, mūsų telefonui tiks bet koks maitinimo bankas, jei tik tai bus išmanusis telefonas. Viskas priklauso nuo mūsų pageidavimų ir tikslo. Jei jums reikia patogaus įrenginio, kuris neužimtų daug vietos ir kurį būtų galima nešiotis kišenėje, rekomenduojame maitinimo blokus iki 10 000 mAh. Tačiau jei norime turėti specialų maitinimo bloką, kuris aprūpintų energiją kitiems įrenginiams, siūlome dvigubą 20 000 mAh modelį.
   Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.
   Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?
   Žiūrėk
   Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!
   Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?
   Žiūrėk
   Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.
   Įkroviklio parametrai – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
   Žiūrėk
   Renkantis įkroviklius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausi iš jų: įkroviklio galia, įvesties tipas ir naudojamos greito įkrovimo technologijos.
   Įkroviklis su Power Delivery technologija, ką reiškia PD?
   Žiūrėk
   Power Delivery yra greito įkrovimo technologija. Paprasčiau tariant, šį variantą palaikantys įkrovikliai automatiškai parenka tinkamą prijungto įrenginio įkrovimą, užtikrindami greitą ir efektyvų įkrovimą.
   Ar įkroviklis su greito įkrovimo funkcija gali įkrauti įprastą mobilųjį telefoną?
   Žiūrėk
   Jei naudojate senesnį mobilųjį telefoną, kuriame nėra greito įkrovimo technologijos, jums nereikia nusipirkti specialaus įkroviklio. Telefonas pasikraus tinkamai, o šiuolaikiniai įkrovikliai turi keletą papildomų funkcijų, kurios pravers bet kurioje situacijoje.
   Kokia turi būti mobiliojo telefono įkroviklio įkrovimo talpa?
   Žiūrėk
   Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?